Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy szenvedél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy szenvedélybeteg férfiba, érdemes belekezdeni egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, 8 évvel vagyok idősebb nála. Alkoholista és drogos - ezek a saját szavai önmagáról. 10 éve iszik és drogozik, kemény drog bár nem heroin/kokain. Hetente többször drogozik, sajnos a baráti köre is. Voltunk együtt szórakozni, beszélgetni...2 óra után előjött hogy alkohol kellene neki... még 2 óra elteltével már a drogon kattogott az agya. Egy őszinte ember, szeretnivaló. Többször töltöttük egymással már az éjszakát, de azt mondja, ne legyek szerelmes egy drogosba :( Önmagától akar megvédeni. Tudja hogy amit tesz, az rossz, de úgy érzem, nem akar leállni a drogról. A családja, szülei tudják, mit csinál. Én próbálnék segíteni neki valahogyan mert úgy érzem, szeretem és nem hagyhatom magára. Eddig egy komoly párkapcsolata volt ( ami 2 évig tartott ), azalatt nem drogozott, de átverte a lány és újra elkezdte.

Volt valaki hasonló élethelyzetben? Nem tudom mit tegyek, szeretem őt.



2015. ápr. 4. 22:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Szia, igen, én olvasom azóta is. Az is számít, ha megírod, elmondom a tapasztalataimat azzal a szerrel, milyen szert használ? (és hogy hogyan intarvénásan vagy máshogy)
2015. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Most találtam ezt a kérdést.

Kíváncsi lennék, hogy alakult azóta a sorsa az itt érintett embereknek.

Vagy bárkinek, aki egy drogosba szeretett bele.

2016. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Szia, èn irtam ki a kèrdèst. Szètmentünk a szenvedèlybeteg fiuval. Bár èrzelmileg megkinlódtam, de pl anyagilag sokkal jobban èlek azóta. Ő visszaesett, továbbra is drogozik, iszik. Nèha hallok felőle, mint embert sajnálom....de nem az anyja szeretnèk lenni egy fèrfinek hanem a párja.
2016. szept. 24. 14:23
 24/26 anonim ***** válasza:
Na látod, ez egy okos döntés volt. Egy ilyennel csak az idődet vesztegeted.
2016. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Igen, utólag beláttam èn is :)
2016. szept. 24. 16:56
 26/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a téma, gondolom nem, ettől függetlenül megosztom veled/veletek a véleményemet a saját szemszögemből.

17-től 30 éves koromig voltam rendszeres drogfogyasztó. Több mint két éve abszolút "tiszta" vagyok. Önmagamnak és a jelenlegi páromnak köszönhetem ezt az állapotot. Abszolút rendben van az életem mióta nem drogozok...de...egy dolgot mindenkinek tudomásul kell vennie...egy drogos mindig drogos marad...csak képes szünetet tartani. Néha a mai napig nekem is hiányzik...de küzdök ellene. Elítélni könnyű bárkit...de sosem tudhatjuk miért terelődött rossz irányba az élete. És persze ez nem lehet kifogás...de senki sem tökéletes azt hiszem. Köszönöm.

2017. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!