Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megoldás szerekmi bánatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás szerekmi bánatra?

Figyelt kérdés

Hetek óta nagyon szarul érzem magam, szerelmes vagyok, de tudom, hogy soha nem lehetek együtt azzal a lánnyal és ez már odáig jutott, hogy már szinte ténylegesen fizikai fájdalmat produkál. Mit lehet ez ellen tenni? segítsetek mert így elviselhetetlen.

18/F



2015. ápr. 5. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánatra tényleg csak az a megoldás, ha keresel valaki mást, aki feledteti veled az előző lányt. Egyébként nincs fiú-lány barátság... és szerintem önzőség tőle, hogy tudja mit érzel, mégis hiteget, hogy majd egyszer... közben pedig nem lép. Szerintem el kellene feledned őt. Megszakítani vele a kapcsolatot, és ismerkedni másokkal. Vagy vedd körbe magad haverokkal, és szervezz programot velük. Addig sem gondolsz rá. De hidd el. Nem éri meg, ez a "barátság", ha ennyire megterhel. Gondolkozz el ezen. :/
2015. ápr. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tramadol hidrochloride. ;-)
2015. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet ez... Én anno a legjobb barátommal jöttem össze, és rá egy évre szakítottam, mert egyáltalán nem voltam szerelmes. Persze a srácnak teljesen összetörtem a szívét, nála tiszta rózsaszín köd volt az egész év, amíg együtt voltunk, de aztán rájöttem, hogy nem hitetgethetem tovább... És azóta már sokszor megbántam, hogy egyáltalán összejöttem vele, mert így teljesen el is vesztettem, mint jó barátot. A ti esetetekben megértem a lány helyzetét - pláne ha már többször is megélte ezt -, és azt is átérzem, hogy ez neked milyen nehéz lehet. Én is csak azt tudom javasolni, hogy próbálj meg ismerkedni másokkal is és egy kicsit kiverni a fejedből a lányt, esetleg kissé lazábbra fogni a kapcsolatot vele, mert ebbe így te fogsz beleőrülni.

21/L

2015. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen, már ezt észre vettem én is, hogy kezdek megőrülni, de az a baj, hogy nem bírom kiverni a fejemből és senki másra nem tudok úgy nézni, csak és kizárólag barátként...

Volt már, hogy azt mondtam, hogy oké, elég volt, nem foglalkozok vele, kb 1-2 hétig ment is, nem is beszéltünk meg semmi, de utána nem bírtam már nélküle.

Aztán egyik osztálytársam és eddig barátomnak hitt személy megpróbált minket szétszedni, egymás ellen fordítani de nem sikerült neki, mert a csaj is inkább a velem való barátságot válaszotta minthogy azt, amit az a gyerek adott volna neki.

2015. ápr. 7. 12:21
 15/17 anonim ***** válasza:
A pszichiátriában ezt tárgyvesztésnek nevezik. Nézz utána, ennek bővebben, a cél az, h helyreálljon a lelki békéd és omolj össze.
2015. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem is oly régen még nem hogy GYK, de még internet, vagy telefon se volt minden háztartásban. Mégis évmilliók óta mindenki túlélte. Nem is egyszer. Neked is lesz még rosszabb is, ne aggódj. Szóval ne nyivákolj, hanem kapd össze magad.
2015. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gofri.. boccs most vacsiztam... írj privátot, hogy pontosan, mi hogy van!
2015. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!