Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet ez így? Vagy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 2 hónapja együtt vagyunk.Eleinte,még kapcsolatunk előtt éreztem azt a bizonyos érzést,amit talán sokan szerelemnek hívnak.De tudni kell,hogy neten ismerkedtünk meg és első találkozásonkon picit csalódott voltam,nem ilyennek képzeltem el.Mára már ez az érzés teljesen elmúlt,de barátom nehéz lelkiállapotban van,barátai kihasználták,belém halálosan szerelmes és én vagyok élete értelme.Nem tudom,vajon hozzak akkora áldozatot,hogy vele maradjak a boldogsága érdekében? Hiszen nem akarom,hogy fájjon neki :( A sztoryhoz az is hozzátartozik,hogy előtte nagyon szerelmes voltam egy fiúba és ő átvert emiatt sokáig a padlón voltam.Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek.Tudom picit kusza lett a történet,de ilyen lelkiállapotban csak azt irtam ami belűlről jött.14/L(tudom fiatal vagyok még de kérlek a korom miatt ne olsatok be,hiszen akárki lehet ilyen helyzetben, én se tennék vele ilyet) :(

2015. ápr. 6. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

hozzak akkora áldozatot,hogy vele maradjak a boldogsága érdekében?


Ne

2015. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. ápr. 6. 02:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1-es is arra gondolt, hogy mikor már eleve így teszi fel valaki a kérdést, hogy "hozzon-e akkora áldozatot", ott már nagy gond van. Ha számodra áldozatot jelent vele együtt maradni, akkor ne tedd. Meg amúgy is, nagyon fiatalok vagytok, éppenhogy 2 hónapja vagytok együtt, szóval nincs is igazán semmi, ami igazán egymáshoz láncolna... Kivéve persze, hogy ő azt mondja, te vagy élete értelme. De ez majd elmúlik, nyugi, nem fog rajta halálos sebet ejteni, ha elhagyod. Viszont azt tanuld meg, hogy szánalomból ne maradj senki mellett!
2015. ápr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm...de már amiatt vágja magát,hogy a barátai cserbenhagyták,vagy rossz jegyet kap :( és multkor megvolt az első csókunk és nagyon azt érzem,hogy átvertem.Később esetleg nem szerethetek belé?
2015. ápr. 6. 10:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Az előző komimból kimaradt,hogy el se tudnám képzelni,hogy ha szakítanánk akkor mit csinálna magával? :(
2015. ápr. 6. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichiáter, ez már meghaladja kompetenciádat
2015. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha áldozat, akkor semmiképp!
2015. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os szerintem te nem értettél
2015. ápr. 7. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!