Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások vagyunk, működhet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások vagyunk, működhet ez?

Figyelt kérdés
A lány, akit szeretek nagyon gyors, aktív, őrült, vicces, ezzel szemben én inkább lassabb, érzelmesebb, álmodozóbb, művészi érzékkel, alkotási vággyal megáldott vagyok. Ő szereti a nyüzsgést, a pezsgést, én inkább szeretek egyedül lenni, koncert belefér néha, vagy fesztivál. Ő szereti a divatot, a populáris dolgokat, én ennek mondhatni ellentéte vagyok.
2015. márc. 22. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te:)

Szerintem nem igazán. Eleinte persze biztos működni fog, de egy idő után ki ütköznek a különbségek, hidd el.

Előző kapcsolatom már az elején halálra volt ítélve ez miatt. Engedtem, bele mentem és gondolom sejted mi lett a vége, hatalmas fájdalom.

Ilyenkor nagyon nagyon nehéz megállni, hogy ne kezdjünk azzal a személlyel akivel akarunk, de mérlegelni kell a dolgokat hosszú távra is:/

Szerintem várj még olyan jelölt lesz aki jobban hasonlít hozzád. Bár te dolgod, de tudnod kell, hogy ki fognak ütközni a dolgok egy idő után.


L

2015. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!