Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyannal aki külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki külsőre nem jön be de viszont szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt akibe szerelmes lettem és tegnap találkoztunk de külsőre nem tetszik viszont belsőre meg nagyon megfogott.Egyszerűen nem tudom mit csináljak..Adott pár napot, hogy gondolkodjak rajta és szeretem de így van értelme?

18/F



2015. ápr. 8. 07:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A külső nem számít, a szép bőr egyszer megöregszik, a szép haj ősz lesz egyszer... De a belső, a belső az örök! A belső szépséget kell keresni!


Pl: A haverodat is úgy választod meg, h szép-e? NEM! Mégis igaz haverjaid, úgyhogy a csajodat sem úgy kellene megválasztani, h milyen szép. Jó persze azért ronda se legyen de nem ez a legfontosabb.


Másik példa meg, h lehet valaki szép kívül de sokat érsz vele ha belül nem az, ha nem kedves, nem jöttök ki jól nem szereted DE SZÉP! annak sincs értelme.


:)

2015. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) .Én mondtam is a lánynak, hogy nekem tetszik de mikor megláttam akkor ő rögtön elkönyvelte, hogy nem mondok igazat...
2015. ápr. 12. 01:31
 13/13 anonim válasza:
Ha nagyon rossz esetleg egy kis plasztika de ha belülröl okés az igazi kincs
2015. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!