Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek. (? )

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel lassan már egy fél éve legjobb barátok vagyunk. Nagyon jókat beszélünk, nagyon jól elhülyéskedünk. Egyszer felhoztam, hogy szeretném ha a barátnőm lenne. Akkor ő ezt visszautasította. Azóta viszont születésnap is volt. Övé is, enyém is. És hát tényleg elég jóba lettünk. Voltak kisebb-nagyobb akadályok de részben megoldottak. Én nagyon szeretem őt, és nagyon szeretném azt ha ő is kicsit jobban szeretne mint legjobb barátot. Ha esetleg valaki volt már ilyen helyzetben és van valami jó módszere arra hogy ezt elérjem kérem ossza meg velem. Nagyon sokat segítene! Előre is köszönöm!

2015. ápr. 10. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a szerelmet nem lehet erõltetni. Ha a lány nem érez ugyanígy irántad, azt sajnos el kellene fogadnod. Te sem akarhatsz olyan kapcsolatban élni, amiben az egyik fél csak barátként tekint a másikra. Viszont ha úgy látod, hogy ha esetleg jobban megismer, töbet beszéltek, meghallgatod, hangsúlyozod, hogy rád mindig számíthat stb. , akkor lehet, hogy késõbb megváltoznak az érzelmei. Talán fél év után neki ez gyors, vagy még nem tudja pontosan mit is érez, hogy akarja-e. Adj neki idõt. De ne éld bele magad túlságosan, mert annál nehezebb elengedni. Sok sikert. :)
2015. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan néha, amikor egyszerűen nincs meg a vonzalom. Ezt nem lehet erőltetni, azt is bele kell kalkulálnod a dologba, hogy lehet, hogy soha nem akar majd veled összejönni annak ellenére, hogy te szereted. Nem tudsz erősködni, ez nem így működik. Te sem fogsz csak azért sajnálatból járni valakivel, aki nem jön be, mert azzal tönkreteszed magadat is és a lánnyal szemben is őszintétlen és szemétség, hogy nem engeded, hogy olyat találjon, aki tényleg szereti, hanem áltatod egy hazugsággal.

20/L

2015. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. ápr. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!