Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Szerelem volt elsô látásra. 1 hónapra rá be is vallotta, hogy belém szeretett. Állandóan ölelgetett, puszilgatott, bókolt. Azt mondogatta, hosszú távú tervei vannak velem, biztonygatta, mennyire szeret. Egyre jobban beleszerettem.


Most elhidegült. Ha rákérdezek, azt mondja, még mindig ugyanaz a lány vagyok, akibe beleszeretett. Már (néha?) zavarja, ha ölelgetem/puszilgatom - nem mindig ölel vissza. Sokkal kevesebbet találkozunk (1/5x). Szinte csak én keresem ôt. Úgy érzem, nem érdeklem már.


Ezek mellett pár napja meghívott a testvére ballagására, hogy találkozzak az egész családjával. Szóval komolyan gondolja.


Ha rákérdezek, nem mond semmit.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Köszönöm :)


17/L, 17/F



2015. ápr. 10. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes.
2015. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de lehet hg van egy másik lány is a dologban... :(
2015. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy ha együtt alszunk, elalvás elôtt puszilgat, simogat, azt mondja, szeret. Még nem feküdtünk le egymással.

Ha azt mondom neki (bármikor), hogy szeretem, a válasza mindig az, hogy ô engem jobban.


#1 Köszi a választ. :)

Csak az lehet a megoldás, hogy nem szerelmes már? :(

2015. ápr. 10. 22:35
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm. :)

Nem szoktam féltékenykedni. Egy lányra kérdeztem rá finoman, de azt mondta engem szeret (mindenemet), ezért velem van. Bízom benne. :(

2015. ápr. 10. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én négy és fél éve szerelmes vagyok. Higgy nekem, egy szerelmes fiú nem így viselkedik. Sajnos fennáll a lehetősége, hogy már csak verbálisan szeret téged.
2015. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát elég valószínű, hogy neki már elege van az ölelkezésből és már lépne tovább 4 hónap után....a pasik szex nélkül érdektelenné tudnak válni egy nő iránt...a másik véleményem ez, hogy vagy ez van vagy ez még:esetleg már csak biztosat a bizonytalanért nem dobom el dolog van.de leginkább az elsőre tippelnék esetetekben
2015. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm! :)

Nagyon remélem, hogy még szeret. :(


6# Köszi neked is! :)

Mindkettônknek elsô kapcsolat, nem szeretném elhamarkodni. Ismerkedünk egymás testével. Csak akkor szeretnék vele lefeküdni, ha már az "alap" dolgokat csináltuk/minden oké. Magát a behatolást "csak" egy plusznak képzelem el.

De nagyon elgondolkodtató, szerintem igazad van. :))

2015. ápr. 11. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szerelmes beléd.Ha sokáig forszírozod a dolgot,el is fog tőled távolodni teljes mértékben.Szóval még most mindenképpen tisztáznod kéne vele,mit érez.
2015. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm! :)

Ha megkérdezem, mindig azt mondja, szeret, nem változott semmi. De úgy érzem, mintha valami más lenne.


Tegnap nem keresett egész nap, de este találkoztunk és akkor szinte minden rendben volt.

Úgy volt, hogy egy barátjánál alszik - a barátom másik városban lakik -, mert koncerten voltak és ugye nem tudott volna haza menni. Utána mondtam, hogy megyek én is, ha gondolja, aludhat nálam is. De inkább aludt a barátjánál.

Ez picit furcsa volt, de nem zavart különösebben, szeretem, ha a barataival van.

2015. ápr. 12. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
behatolás csak egy plusz.ez tetszett:D majd melátod milyen plussz a többihez képestD:D
2015. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!