Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valakibe, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, akit nem is ismerek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit még csak képen láttam, sosem beszéltem még vele, sőt még életben nem találkoztam vele. Mégis állandóan rá gondolok és róla álmodozok. Valahányszor meglátom egy képét, pillangókat érzek a gyomromban. Már annyiszor gondolkoztam azon, hogy ez azért van-e mert egymásnak lettünk teremtve és majd egyszer úgyis találkozunk. Szerintetek? Mit gondoltok, lehet valamennyi esélyem? És tényleg szerelmes vagyok?

2015. ápr. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok az..? :)
2015. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
butaság |>-O
2015. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavasz van.. a hormonok...
2015. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ő az? fene a gusztusod

[link]

2015. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bear grills-nek is pillangók vannak a gyomrában
2015. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Illúzió, álmodozás, idealizmus. Semmi realizmus. Nem ismered, csak belevetíted az agyad által összeválogatott pozitív jellemvonásokat a fizikai vonzódáson túl. Ez nem szerelem. A szerelem, az igazi az, amikor ismered a hibáit is, és azokkal együtt szereted. Ez csak mézes-mázos tini leányálom.
2015. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ideizált vonzódás. Az agyad vetít róla egy képet, és abba szerettél bele.
2021. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!