Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan nő, aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan nő, aki azért szeret meg mert szerinte gyermek lelkem van? Belemenjek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sose volt sikerem a nőknél egyrészt duci vagyok és nem egy szépség és ezért szinte mindig csak visszautasítást kaptam. Másrészt nem vagyok egy férfias valaki visszahúzódás, csendes jó fiú vagyok, volt olyan lány, aki az első randin azt mondta: bocsi, de csak anyai ösztönöket indítottál el bennem. Most ismerkedek egy lánnyal, kicsit hihetetlen nekem, mert ez a lány rezidens orvos és eszméletlen csinos szép, ilyen nők eddig (28 éves vagyok) meg se piszkáltak. Ez a lány meg, mondja hogy mennyire szerethető vagyok, mert olyan igazi gyermek lelkem van és ilyen pasival még nem találkozott, mert eddig minden pasi már az első randin csak az ágyba akarta vinni stb. és úgy érzem erősen teszi a jeleket.

Elképzelhető hogy egy lány és pont ilyen nagyon csinos lány akarna tőlem valami?


2013. jún. 1. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem te tettél fel tnap hasonló kérdést? Szintén csodálkozós volt, és szintén dokinővel, és szintén egy duci srác volt...


A válasz itt is mint ott is: Ne csodálkozz, örülj neki hogy valaki értékeli a belső éned. Röviden, tömören.

2013. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es

Nem, én még ezzel a kérdéssel nem tettem fel kérdést

2013. jún. 1. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddig az volt probléma, hogy nem érdeklődted irántad a jó csajok, most, hogy érdeklődik irántad egy nagyon jó csaj, az a probléma?


Nem értem az embereket néha.

2013. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor jó, de a válaszom akkor is ez :) örülj neki, menj bele és majd kiforrja magát a dolog.
2013. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as Nem volt probléma, hogy nem érdeklődött jó nő felém, teljesen megszoktam, hogy nem kellek a nőknek. Most meg csak sérülni fogok úgy érzem, ezért félek most
2013. jún. 1. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
De nem így kellene hozzá állnod a dolgodhoz, már alapból több önbizalmadnak kellene lenned emiatt, nem pedig azon törnöd magad, hogy mi lesz ha rosszul sülnek el a dolgok.
2013. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 10:48 ment a zöld kéz


teljesen egyet értek Vele! pont most, amikor érdeklődnek utánad, dobd el a félelmedet...mert minél jobban rágörcsölsz a dologra, annál nagyobb eséllyel szúrod majd el...

2013. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a lelked tetszik neki, de a tested nem, akkor csak barátként tud szeretni.
2013. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy furák ezek a lányok... engem is a többség full rondának tart és ki is nvettek már nem is egyszer, gúnyoltak a lányk, hogy ott van a nagyorrú nyomi srác. Erre fel, voltak és vannak időnként lányok, akik azt mondják, aranyos, helyes, cuki srác vagoyk, akiknek tényleg úgy tűnik mintha bejönnék. Nem tudom igazából én sem, hogy ez a valóság-e vagy csak álmodom, mert bizalmatlan vagyok és a táv miatt még egyik lánnyal sem lett semmi komoly. Egy leszoopott, ha ez eredménynek mondható meg párral smároltam csak ennyi. Neked meg sok sikert kívánok kérdező!
2013. jún. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha aranyosnak meg cukinak nevez egy lány, az azt jelenti, h rondának tart.
2013. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!