Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSETEK! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 3évvel ezelőtt jártunk először majd szakítottunk ez ment 2évig hol együtt voltunk hol nem de ez alatt az idő alatt egyszer sem feküdtem le vele tavaly össze jött egy csajjal egy ideig nem volt megint köztünk semmi majd elkezdet nekem írogatni meg ilyenek és én megint elkeztem vele kavarni úgy hogy tudtam hogy együtt van a csajszival ez mostnáig nem zavart de 1hónapja lefeküdtem vele és neki adtam a szüzeségem nem bántam meg mert mindíg is vele akartam az elsőt de most hogy egyik nap engem dug meg másik nap a csaját ez már nagyon zavar mert nem akarom megmondani a csajának hogy velem is kavar mert nagyon jól tudom hogy csúnya dolgot követtem el vele szemben..........azt akarom gogy döntsön én vagy a barátnője mert ez már nem megy hogy én is meg a másik csaj is tudom hogy hülye voltam hogy így is kavartam vele de most már elegem van vagy velem van vagy hagyon békén most már így vagyok a dologgal

abban segítsetek nekem hogy mit mondjak vagy tegyek hogy engem válaszon ??



2015. ápr. 12. 23:06
 1/4 anonim válasza:
Hagyd a francba.
2015. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"alavalo arny sotetsegbe burkolva;tetteid fajdalmat es szenvedest okoztak az embereknek; ures lelked megfullad buneidben"

Csak a srac baratnojet sajnalom.

2015. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

vagy csábítsd el a csaját

vagy állítsd válaszút elé: te vagy a csaj

2015. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne pazarold rá az időd. Ha annyira akart volna, akkor nem rohant volna másik csajhoz. Ha annyira szeretne, akkor már rég szakított volna a barátnőjével. De ha te úgy érzed, hogy nem tudsz dönteni, akkor kérdezd meg, hogy akar-e még tőled valami komolyabbat is, mert ha nem, akkor ti végeztetek.
2015. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!