Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kaphatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

Nem lehetne, hogy járjon egy utolsó utáni esély, ha már nem egyedül szúrtam el?

4 hónap telt el a szakítás óta, de úgy érzem, ebben a rohadt qrwa életben nem fogok tudni érezni senki iránt semmit, Ôt akarom csak. Hogy szerezzem vissza?



2015. ápr. 13. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Részletezd kérlek! :)
2015. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mindaddig így lesz amíg nem találsz valakit akihez igazán vonzódni tudsz és megüti azt a szintet amit az exed képviselt.

Kell egy kis idő,hogy a sebek beforrjanak és el fogod tudni ereszteni az exed emlékét...próbáld meg valami mással elterelni a gondolataidat!!!


37F

2015. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kerdesek lattan mindig azt erzem hogy rolam van szo :D

Velem 4 honapja szakitott.. Vagyis en szakitottam a baratnommel.

Eletem legnagyobb hibaja volt. Es nem telik el ugy 1 ora se hogy ne bannam. Es ne utalnam magam miatta. Hiaba van mar mas baratnom azoza.


Ha szerencsed van o is igy erez. Es vissza tudod szerzni. Ha akarod.

Irj neki valamit facen. Hatha szerencsed van.

Ha van parja.. Akkor mar huzos a dolog. De talan egy probat meger.

En igazabol azert nem irok ra mert ugy se kellenek neki.


Ha le akarod irni valakinek. En szivesen meghallgatlak :)


18/f

2015. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keress mást. ami nem megy azt ne erőltesd!

csak jó tanács!

2015. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mást? Hát nem 1, nem 2 lehetôség lett volna....

Nem tudtam élni velük.

Nem tudom kitörölni az érzéseim, senkire nem tudok úgy nézni, mint akitôl bármit szeretnék.

Közel 30hoz már nem is hiszem, hogy lesz olyan személy, akit beengedjek a szívembe, az életembe.... Nem látok rá esélyt.

(Nem ez volt az elsô kapcsolatom. De egyik után se éreztem ilyet, mindig hamar találtam mást, olyat, aki érdekel. Ez az elsô olyan, hogy nem tudom elképzelni, hogy mással legyek.)

2015. ápr. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!