Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az ilyen emberekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ilyen emberekre (lányokra, nőkre) hatni?

Figyelt kérdés
Először is az érdekelne de nagyon hogy a fiatal huszonéves nők többsége miért ájul el az idősebb pasiktól? Van egy Huszonéves lány ismerősöm aki beleszeretett (szerintem nem szerelmes csak illuzióba ringatja magát) fülig egy apja korabeli pasiba,aki a tetejébe még házas és két gyermekes családapa is.néhány hónapja ismerték meg egymást, a lány kapott néhány szépen hangzó üzenetet meg egy képet a férfitól és máris elájult tőle, a lány elmondásaiból úgy tűnik nekem hogy a pasi jelleme és szavahihetősége is megkérdőjelezhető,egyre biztosabb hogy csak széditi a lányt,csak a lány ismimet féltem hogy naivitása és szeretetre való vágyódása miatt újra csalódás fogja érni,valahogy szeretném felnyitni a szemét,de attól tartok a szerelem (amit szerintem csak magyarázatnak használ,valójában fellángolás vagy rajongás lehet) teljesen elvakitja és nem biztos hogy figyelne arra amit mondok noha az egyik legjobb legközelebbi bizalmasa vagyok akinek ad a szavára!Ötletek?Tanácsok?

2015. ápr. 13. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez tipikus apakomplexus , ha ilyen csaj kell ragassz bajszot és festesd őszre a hajad :D tutira be válik :D
2015. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ájulnak el!

37 vagyok!

Vannak huszonéves lány ismerőseim akik szívesen lefeküdnének velem, de azért, mert megismertek és számukra különleges vagyok.

De a többség nem bukik az idősebb pasikra.

De ne izgulj!

Leszel te is 37!

2015. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell a lány :) olyan nekem mitha a hugom lenne,és csak meg szeretném óvni de tudom hogy minden ember akkor ért meg dolgokat ha már saját magán saját maga kárán megtapasztalt dolgokat!
2015. ápr. 13. 17:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs!

Sok a de! :)

2015. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
38 vagyok bocs, de mint mondtam nem én vagyok aza pasi akiről irtam , felfogható? :))) én külső szemlélő vagyok csak a dologban !!!
2015. ápr. 13. 17:03
 6/10 A kérdező kommentje:
37 éves pasi mióta számit idős korunak hm? figyeljünk már oda a dolgokra ! :DDD
2015. ápr. 13. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
se én, sem a nőismerőseim nem buknak az idősebb pasikra..
2015. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes ám látni hölgyek urak hogy mi az ami először megfogja a figyelmet az itteniekben,sokat elárul a válasz írójáról :) eddig csak a körítést láttam de a lényegre senki nem figyelt! Amire valójában kíváncsi lettem volna!
2015. ápr. 13. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam és pont most járok hasonló cipőben mint a te lány ismerősöd. Nekem az tetszik az idősebb pasikban, hogy tapasztaltabbak, ezt nem feltétlenül a szexre értem, hanem minden másra, egy férfi irányítson a párkapcsolatban, de egy korombelivel nekem nem menne.. és ez izgat engem. Persze nem azok izgatnak akik idősnek néznek ki, sok olyan 37 körüli férfi van aki letagadhatna simán 10 évet. A mai fiatalok a kakadu frizurákkal és a b**zi külsőkkel taszítóak, nem lehet rájuk azt mondani, hogy pasik. Engem ők nem izgatnak. Lehet nekem is apakomplexusom van, nem tudom.


A lány ismerősöddel meg szerintem nem tudsz mit csinálni, én is hajthatatlan voltam anno. A csalódás lesz az, amiből sajnos tanulni fog, szerintem! Mond el neki a véleményedet, ezt tudod csinálni.

25/L

2015. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 vagyok, exem 18 évvel volt idősebb nálam, 1 évig voltunk együtt, a mostani barátom 16 évvel. Engem sem vonzanak a korombeliek, és nem is lehet rám hatni semmivel, hogy mégis inkább egy 22 évest válasszak a 36 helyett. Bár tény, hogy elég jó emberismerő vagyok, és tudom, ki az aki hülyére akar venni, és ki vesz komolyan. Házas/kapcsolatban lévő pasival eleve nem kezdek, olyannal se, akinek gyereke van. Az eddigi legidősebb pasi, akivel dolgom volt, 41 volt, én 20 voltam, simán lehetett volna az apám. Bár a dologhoz hozzá tartozik, hogy édesapám 50 volt, mikor születtem, így nem épp az ő korabeliekkel ismerkedem.
2015. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!