Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lányokra képesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra képesek a fiúk akár éveket is várni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a kérdés eleve furcsa ömagában, légyszi ne ezen kezdjetek el gondolkodni, mert engem a válasz érdekelne. :) :DD

Szóval hallottam olyan esetekről, hogy a fiú akár éveket is képes volt kitartóan várni arra a lányra akit kiszemelt magának és nem értem hogy ez hogy lehetséges ebben a "mai világban". De nagyon értékesnek tartom az ilyen fiúkat és szeretném megkérdezni őket, hogy miért csinálják ezt, hogyan képesek ennyit várni. Egyáltalán hogy van ekkora türelmük és kitartásuk egy lányhoz és miért képesek érte ennyire küzdeni.

Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie egy ilyen lánynak, akire így "várnak a fiúk" ? :)

A válaszokat köszönöm :)

18 L



#szerelem #barátság #erő #kitartás emberi tulajdonságok
2015. márc. 21. 20:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%
hát én biztos nem várnék senkire éveket
2015. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
Dont waste my time.
2015. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%
én lányként mondom hogy ehhez szerintem kell egy habitus de akár fiú akár lány teszi én ezt nem tartom normális dolognak és az ember pszichéjének sem tesz jót lehet szépen hangzik és jól és romantikus könyvbe illő de akire éveket várat valaki az egy szívtelen ember legyen fiú akár lány aki meg vár az egy nagy szamár..
2015. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Tudod a szerelem bolonddá tesz. :)
2015. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
54%
Az összes ilyen fiú hülye :-) éb is bővitem a listát :-D :-D :-D 7 hónapot vártam egy lányra akivel sose találkoztam, de hűséges voltam, és vártam nyugisan hogy telljen az idő, hogy beteljesíthessem az álmainkat, de kiderült hogy ezek csak az én álmaim voltak :-D :-D :-D mert elküldőtt most a faszba, és rájött hogy fél év után nem érek neki annyit hogx szépen megkérje az anyukáját hogy engedje el találkozni velem, jah meg a barátai azt mondták hülye hogy ebbe belement :-D :-D így inkább azt mondta felejtsem el. Tudom ez nem olyan sok idő, de 19 éves vagyok, és hála neko még szűz -.-
2015. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

De én ismerek olyan fiúkat, akik képesek erre.

Az egyikük mesélte, hogy X éve vár egy lányra , akit szeret, de a lány még nem akar mást csak barátságot és a fiú azt mondta hogy vagy vele vagy senkivel se. "Mással nem "jönne össze, nem kell neki más csak ő.

2015. márc. 21. 20:45
 7/42 anonim ***** válasza:
Elég hosszú a lista....
2015. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

kérdező...akkor szenvedjen aki h*lye.... majd pont fogom magam szenveszteni más miatt

ne szaladj olyan szekér után ami nem vesz fel..

2015. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
akkor elég defektes a srác én nem várok éveket senkire ami nem megy nem kell erőltetni!
2015. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Szerintem nem beteges.
2015. márc. 21. 20:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!