Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elég érdekes helyzetbe került az életem úgy két éve.

Amikor a párom terhes volt nekem kialakult egy viszonyom a kolléga nőmmel kb két évig tartott a kapcsolat kettőnk között és szerelem is lett belőle.

Két év után döntés elé állított h vagy elhagyom a családom és vele leszek vagy kénytelen lesz tovább lépni.

Nem szeretem már a jelenlegi párom, de a kisgyerekem nem tudtam volna elhagyni egy nő miatt sem. Így a gyermekem anyja mellett döntöttem. Ez kb 2 hónapja történt azóta nem is beszéltem a "szeretőmmel", de iszonyatosan hiányzik és úgy érzem, hogy nélküle nem lehetek igazán boldog. Ti mit, tennétek vagy tettetek volna?



2015. ápr. 14. 13:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
50%
Én elsősorban ,nem feküdtem volna össze a kolléganőmmel! Undorító amit tettél,gratulálok!
2015. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
85%
Én elsősorban nem csináltam volna gyereket.
2015. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
84%
Mintha terhesség alatt nem élhettetek volna nemi életet. Pont mikor terhes akkor kell megcsalni. Én tudom milyen érzés ez, mert velem ugyan ez történt. Nem akkor tudtam meg hogy a párom megcsalt, később derült ki. Hát a párom kénytelen volt mindkettőnket elveszteni.
2015. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

szerintem egy embernek sincs joga elitelni a masikat.. mindenkinek vannak hibai.. meg ha nem is szep amit tettel.

szerintem ha igy erzed ket honap utan is, es nem is vagy boldog, hagyd el a gyermeked anyjat. a gyerek nem lesz boldog, ha ti sem vagytok boldogok. ez tapasztalat.. szuleimen lattam, hogy voltak veszedesek, voltak vitak, megis mink mindent megkaptunk, de lattam szuleim megsem boldogok.. az a gyermeknek sem jo.. lehet parod is erzi hogy nem az igazi a dolog koztetek..

Szakits vagy valj el, jobb minel elobb szerintem. a gyermeked megmarad..! es neked is es parodnak is van eselye egy masik boldogsagra.. 23N.. (fiatal vagyok tudom.. de szerintem nem beszelek hulyeseget)

2015. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
66%

Keresnék magamnak egy gerincet, első lépésként. Bocs, de erre hogy lehettél képes...

Sajnálom a párodat, a szeretődnek pedig szintén kéne egy gerinc, amiért tudott a gyereked anyjáról, de veled maradt.

Ha annyira menni akarsz, menj, mert ha egyszer megtetted, meg fogod lépni ismét. Tálalj ki, légy őszinte, vállald a tetteidet. És vele azt is, hogy a gyerek anyja miként reagál.

2015. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
47%
No ezért is olyan rossz a prostik elitélése. Ha már nem birtál magaddal (GYEREKED VÁRÁSA ALATT!!!) jobb lett volna ha egy prostiba üritgetsz. Nem fajult volna szerelemmé(?). Azt meg döntsd el, hogy a gyereked az anyjával vagy a "boldogságod" a fontosabb. (Amelyiknek szintén vége lehet egy terhesség esetén, mert akkor kell az ujabb üritöhely neked.)
2015. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
#4: Nem ítélkezik az ember. De ő kilép a kapcsolatból egy másikért, ergo egy új kapcsolatba lép. A nőnek viszont sokkal nehezebb lesz egy normális párt találnia aki elfogadja a gyerekkel együtt(ez tapasztalat) Arról nem beszélve, hogy ezek szerint a gyerek még kicsi, nem sok emléke lesz az apjáról, és nem is lesz olyan erős kötödés közöttük.
2015. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
1-6-ig megkaptad a magadét. Most maradj már nyugton, békében a kis családoddal. "úgy érzem, hogy nélküle nem lehetek igazán boldog" -vele még boldogtalanabb lennél, sajnos.. Gondold el a Rómeó és Júlia folytatását, hogy összeházasodnak, és 10 év múlva mi lesz abból a hirtelen heves szerelemből? Írd meg. A családdal egy új fejezet kezdődik az ember életében, más mint a fellobbanás. Görögtűz.
2015. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Gerinctelen vagy..az ilyennek minek kell család??
2015. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

4es vagyok, igen biztosan nehezebb a nonek egy ferfit talalnia, de jobb minel hamarabb tul lenni rajta, minthogy szenvedjen az egesz csalad.. szerintem.

aki meg irja hogy gerinctelen.. hat szerintem mindannyiunknak vannak hibai.. csak sokan nem ismerik el sajnos..

2015. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!