Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/ férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak! Nektek mennyire fontos a természetesség?

Figyelt kérdés
Pl: műköröm,szolizás,festett haj,műhaj(hosszabbítás,dúsítás) stb.. titeket ezek zavarnak?

2015. ápr. 15. 10:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mull: Azelőtt úgy gondoltam, kivárom hogy szép lassan megőszüljek, de nem ezt adta a sors. Korán őszültem sötétbarna hajjal. Az első festéseim teljesen olyanok voltak mint a régi hajszínem, el se tudtam volna képzelni, hogy más legyen. Aztán egyszercsak 1-2 vékony csík került bele, most meg eléggé sokat változtatom. Olyan, mint egy ruha és ma már sajnálnám, ha kimaradna az életemből. Persze nem kékre-lilára kell gondolni.. de ahogy más is írta: úgyis megtalálja mindenki azt aki hozzá illik. Az egyik így szereti, a másik úgy.. az ízlés szerintem mindenkinek magánügye, ugyanúgy mint a hite. Nem érdemes ezen vitatkozni, meg azt sem értem miért kell valakit az ízlése miatt lepontozni, de ez meg az én hitem, hogy mindenki legyen olyan amilyennek önmagát szereti :)
2015. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A kapcsolat egyik legfontosabb alapköve az őszinteség. A festett haj, műköröm, műmell, stb. egy vizuális hazugság.
2015. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ami rendben van nálam az a:

- festett haj és egy normális szintű szolis bőr.


A műhaj, és a hosszabb műköröm meg a szilikon az taszító.

2015. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

A festett haj nem számít kivéve ha kék vagy zűd. A műköröm se zavar ha nem egy méter hosszu. A plasztikát meg a tetkót utálom, undorito.

A természetesség jó, és a legszebb.

2015. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül csak a festett haj nem zavar.
2015. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 potyike ***** válasza:
53%
az én női ideálom,aki a legszebb és a legkívánatosabb az az egyszerű falusi lány,az ILUSKA,akinek mosószappan illata van,a ruhája pedig frissen vasalt,keményített.Szörnyű,amikor egy nő minden porcikája más illatú,dezodor,kölni,festék,textil öblítő,stb.Nagyon ronda,amikor a festett haj akár 2 mm-t lenőtt,a m ost divatos karmok,mind más színű./hogyan m ossa ki a punciját,a seggét??/Csak hozzám ne érjen!És akkor még nem beszéltem a műcsöcsről,a feltöltött kacsa szájról,a stb-ről.Sajnos az esetek többségében mindez társul az üresfejűséggel,a beképzeltséggel,
2015. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Engem lányként nagyon zavarnak ezek. A hajfestés meg a dúsítás nem zavar, mert valakinek tényleg nem szép a haja de a többi szerint nem szépíti hanem csúnyítja a lányt

17/bi lány

2015. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
32 éves vagyok 14 éves koromtól őszülök mostanra majdnem teljesen fehér a hajam elől . Hát én egy pasi kedvéért sem mondok le a hajfestésről .A hajam természetesen fekete mindig ilyenre is festettem .Műköröm nincs nekem és szolizni se szoktam .
2015. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

engem nem zavar a műköröm műhaj stb csak ha túlzásba viszik. ezek olyan dolgok h nézhet ki vele egy csaj tökéletesen is, meg baromi rondán is. az igényesség ezekben is fontos, a kevesebb csicsa, stb néha több... de önmagukban egy csinos igényes csajon egyáltalán nem zavarnak. sőt, sztem néha sokat dob egy nőn. vagy pl.


ha valaki rágja a körmét, a bőre fakó, a haja őszül sztem alap igényesség kategória h műkörmöt csináltat, festi a haját stb.


24/F

2015. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát egy 12 éves kis k*rván egyiket se viselem el, a használójuk legyen legalább 16 éves.

Mûköröm:ha nem 10 centis rubinvörös, hanem valami szolidan elegáns, akkor oké, de szerintem nem attól lesz igényes valaki

Szoli:undorító, gusztustalan, nálam semmilyen formában nem fér bele.Nem értem, miért van rá szükség, erre találták fel a Napocskát az égen.Ha meg nem barnul, a fehér bõr is nagyon szép (pl.Nicole Kidman)

Festett haj:ha természetes színû és illik a viselõje arcához, karakteréhez, semmi baj vele, de a lenövésre figyeljen

Mûhaj:a dúsítást normális mértékben még megértem, de a hosszabbítás állati ocsmány, a legtöbb csajnál 5 méterrõl kiszúrhatóak a rögzítési pontok is.Ráadásul igenis vannak, akiknek nem áll jól a hosszú haj

2015. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!