Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összezavarodott vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodott vagyok. Tovább lent! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem, minden jól ment, azután elrontottam a dolgot, belátom az én hibám volt. Ez hosszú lenne leírni, de a lényeg, hogy azután összejött egy másik sráccal, de ő drogos volt, nem becsülte meg, szakított vele, azután velem kezdett el megint beszélgetni. Hétfőn megint simogatott, kérte, hogy öleljem meg.. most ráírok, mert én ugyanúgy szeretem, de nagyon flegmán irogat, viszont a buszon nagyon kedves és, úgy érzem, hogy szeret. Elköszönt tőlem, de úgy, hogy csá, meg hiába kérdezősködöm felőle, nagyon flegmán érzem facebookon. Tanácsokat, bármit megfogadnék..

2015. ápr. 15. 16:49
 1/4 To7ka ***** válasza:

Eressz tök.öket, és kapard össze magad!:)

Szerinted ha összejön egy drogossal, Te meg egy tutyimutyi srác vagy aki nem mer lépni de ha maga alatt van rohansz hozzá és rendelkezésre állsz, akkor az mi? Poontosan, kihasználás. És erre tökéletes vagy így ebben a formádban!:) Abszolút meg se fordul a fejében, hogy kapcsolatot akarna Veled, nem a Te típusodhoz vonzódik, és már így is megadsz neki mindent amire csak vágyhat!:) A segítségeddel jól megvan, biztos alapot adsz neki, hogy legközelebb is összejöhessen egy rosszfiúval, majd megint mehet hozzád sírni amíg szüksége van rád.


Keress egy másik értelmesebb lányt, és komolyan, kapard össze magad. Ha ennyire nagyon Őt akarod, akkor is lépj le a francba, és fordíts magadra időt, több edzés, keményebb célok, és ne rohanj ha fütyül. Működik!

2015. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a csajt.
2015. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a gyors választ. Mindenki ezt mondja, belátom.. kezd igazatok lenni..
2015. ápr. 15. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátot nagyon szívesen segítek. :D
2015. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!