Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba de sajnos neki van párja. Hogy tudnám elérni hogy engem szeressen?

2015. ápr. 19. 01:10
 1/5 Toryy ***** válasza:
szerintem hagyd a lányt. Ha kapcsolata van, én nem zargatnám. Főleg, ha boldog az adott kapcsolatban.
2015. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem irányítja senki. :D Beszélgess vele aztán add magadat...
2015. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, és meg ne próbáld szétszedni őket.
2015. ápr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti a párját, akkor sehogy nincs esélyed nála. Esetleg akkor lehet, ha fasírtban vannak picit, vagy látod rajta, hogy bejössz neki.
2015. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha szereti a párját, akkor sehogy nincs esélyed nála"

Az a szerencse, hogy ilyen nem létezik.


Akkor van esélyed, ha komolyabb kvalitásokkal rendelkezel, mint a párja. Jobban nézel ki, komolyabb egzisztenciát tudsz felmutatni.

Ez kell ahhoz, hogy a "szerelme" elmuljon a párja felé. Nyilván közös időtöltésre való indokokat is találnod kell, ha a fentiek adottak, de innentől már csak elb.szni lehet

2015. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!