Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy szeretem e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szeretem e a pasimat. adjatok tanácsot mit kéne tennem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Rendes kapcsolatnak indult. De távkapcsolat lett belole az elején azt hittem h. sima ugy lesz mert eléggé szertem ahoz h. a távolság miatt szakítsak vele. Otthagyta a sulit én meg maradtam. Volt egy rosz két hetem. Amikor minden hulyeséget gondoltam h. nekem ez nem kell nekem más kell aki ott van velem meg hassonlók. Amikor találkozunk néha nem érzek semmit. De elveszíteni meg nem akarom. Én csak elfogadható megoldást szeretnék erre. Sok a gond azzal is hogy találkozzunk. Nincs jogsija. Meg min. kéthetente tudunk csak találkozni de akk. is úgy hogy nem aludhat nálam szuleim miatt. Meg kettesben sem tudunk lenni mert mindig otthon van mindenki. Lehet erre megoldást találni vagy még várjak kicsit hátha lesz változás ? Néha nagyon fontosnak érzem és hiányzik is.

de néha apszolútt nem akarom ezt az egészet mi van velem?


2015. ápr. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem felejtsd el őt :/ majd lesz egy jobb srác. Aki ráadásul hejbéli is :-)
2015. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem működik.
2015. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy mondanám, a távkapcsolat nem mindenkinek működik. Persze a két személyen is függ. Nektek szerintem nem a táv a legnagyobb baj.
2015. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi?
2015. ápr. 17. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Már eleve az is baj h ezt a kérdést feltetted. Nem szereted
2015. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Nem érzel semmit, te magad mondtad... na ez a baj.

2015. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a kérdés hogy szereted-e akkor nem szereted. Hagyd ezt a kapcsolatot nem működik.
2015. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!