Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam ebben semmi kétségem nem volt. De elérhetetlen volt számomra, így próbáltam az érzéseket elfojtani hogy nem szeretem. Most viszont együtt vagyunk, de egyszerűen kétségeim vannak hogy szeretem-e. A múltban tőrtént dolgok miatt , egyszerűen kell is meg nem is. A barátaim szoktál kérdezni , mikkor épp nem velűk megyek el hogy szerelmes vagyok. Mássok szerint meg pont fordítva inkáb kihasználom őt...

2015. ápr. 19. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet és most kétségek között állok, :/
2015. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz mással. Örülj h együtt vagytok. Ne élj a múltnak csak légy boldog.:)
2015. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel használod ki? ha ő is benne van a dolgokban,akkor kölcsönös a dolog :)
2015. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Fogalmad sincs a szerelemről. Majd, ha egyszer valóban az leszel, rájössz.
2015. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, bár roszabb, van amikor nagyon szeretem, máskor meg épp ellenkezőleg, csupa rossz érzést érzek iránta, és a passzív gyakori 'nem kereslek' hozzáállásával gondolom ő is valahogy így van. Emiatt én is nagyon sok mindent fojtok el.
2015. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!