Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenéért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért van az hogy szeretem de nem akarok vele összejönni?

Figyelt kérdés
2 éve van egy fiú akivel szinte folyamatosan beszéltünk persze 1-2 hónap kimaradással.És lassacskán az iránta érzett barátság kezdett átalakulni..próbálkoztam elmondani,szerintem meg is értette de semmi nem volt.Most viszont rá egy évre..utalgatni kezdett arra,hogy ő többet érez,sőt 2 év után végre sikerült találkoznom vele és mikor megláttam olyan érzésem volt mintha már 2 éve együtt lennénk.Természetes volt,nem volt köztünk semmi feszültség..viszont én tényleg (szerelemből) szeretem,de egy kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele és ,hogy miért ? Fogalmam nincs.Talán azért mert régebben "elutasított".Olyan korlátozottnak érzem magam.Persze van olyan,hogy legszívesebben mellette lennék és el nem engedném,de utána eltűnik ez az érzés.Igaz,hogy soha nem voltam szerelmes ezért nem is tudom milyen érzés.Tapasztalatlan vagyok ilyen téren.De félek egy kapcsolattól..túl sokat követel meg egy ilyen együttlét.Mit tegyek,vagy mitől van ez?

2015. ápr. 20. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 12?
2015. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem elképzelni kell. Itt bukik meg. Belevágni kell.
2015. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2015. ápr. 20. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
De tartok tőle,mi lesz,hogy ha szakítunk..utána már nem lesz köztünk még barátság sem,nem akarom elveszíteni soha.
2015. ápr. 20. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nyögvenyelősen indul az nem jó, nem kell erőltetni. Már összejöttetetk volna, ha passzolnátok egymáshoz.
2015. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak eddig ő sem merte bevallani az érzéseit,mert félt,hogy elveszít.Mellesleg nem lakik a legközelebb..Nem tudom lehet neked van igazad.
2015. ápr. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!