Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is zavar ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar ez egy kapcsolatban? Segítség!

Figyelt kérdés

A barátnőm állandóan más pasikkal beszélget facebookon, még akkor is ha velem van, és ez hihetetlenül zavar engem, hiába mondja, hogy csak beszélget velük (mert van akikkel néha találkozik is), és hiába mondom el neki jó párszor, nem vesz komolyan. 18f/17l


Mit tévő legyek? :(


Előre is köszönöm a válaszotokat!



2015. ápr. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra.

1.Diiir egy pofon.

2.Nyitod az ajtót aztán könnyes búcsút vesztek.

3.Megbeszélitek.

4.Te is azt csinálod amit ő.

2015. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, majd lesz olyan akinek melletted nem fog más társasága ennyire hiányozni, és jobban meg fog becsülni, mintha kisütnél egy csirkét és azzal járnál... mert ez kb. az a szint. Én össze se jöttem volna ilyennel, ezek a lányok általában furcsán gondolkodnak a fiú "barátságról".
2015. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő nagyon fontos nekem, ilyenért nem hagyom ott, csak nem tudom már hogy beszéljem meg vele vagy éreztessem.
2015. ápr. 20. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, kishaver. Ez a csaj állandóan a pasik középpontja akar lenni. Ez még a nászéjszakátokon is másokkal fog beszélgetni. Menekülj!
2015. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem van fiú és lány között barátság, és nem gondolom, hogy csak azért mert kapcsolatban vagytok, többet nem találkozhatna a barátaival. Az engem is zavarna, ha miközben velem van, a telefonján lóg, és másokkal beszélget, de nem biztos, hogy azért, mert épp pasik, csak szimplán azért, mert bunk*ságnak tartom.
2015. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele egy asztalhoz,de közöld vele hogy most vegyen komolyan,de tényleg,most figyeljen oda rád,csak rád. Elmondod ezt a sztoryt és ha kiakad rá akkor nem becsül meg és lesz*rja,hogy te mit akarsz,vagy hogy mi zavar téged. Ha megérti és elfogadja,nem irogat másokkal annyit akkor csinálj valami közös programot. :) Ha szeret akkor megért és nem engedi,hogy ezért szakítsatok vagy ilyesmi. Ha úgy gondolja,hogy biztos nem veszi komolyan vagy ilyesmi akkor leszarja,hogy te mit akarsz és a kapcsolatot sem veszi komolyan! 14/L
2015. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! elhiszem,hogy zavar. jogos. mert ha veled van miert beszelget mas pasikkal? oke beszeljen..de ne folyton. foleg ,hogy tudja ez teged zavar! en arra gondolok ,hogy nem veszi komolyan az erzeseid..de ha ennyire nem tudsz vele mit kezdeni akkor hagyd ra.. mert nyilvan ennyiert nem akarsz szakitani:) probalj bizni benne.

20L

2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!