Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Oda adtam az ártatlanságoat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adtam az ártatlanságoat?

Figyelt kérdés
Én csak azt akartam h szeresenek,semmi többet.Voltak barátaim.,de ök is csak azt akartak,megfogadtam h hivo leszek,rossz kislany korom is volt. Ezrt megfogadtam h nem fekszek le xsenkivel.es vollt h pettingeltem is

2015. ápr. 20. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ketlem hogy szegyelned kene az vagyaidat.
2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
maggyar hejesirás
2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
És akkor most mi a kérdés?
2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig még nincs is nagyon késő, és inni sem ittam, mégsem vagyok képes dekódolni a problémát.
2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

most pedig eljöttél a GYKra.. tedd hát fel a kérdésedet! lehetőleg értelmesebben!:D


ha hívő vagy, akkor nem fér bele... kérdés, hogy tényleg hiszel-e vagy csak valamiféle pajzsot?

úgy értem... csak azért ne válaszd a vallást, hogy legyen elhatározásod.. akkor Te nem a vallást választottad, hanem az elhatározást! de ehhez nem kell vallás!

Határozd el magad, hogy mit akarsz! írj saját szabályokat és kösd magad azokhoz!

pl én nem azért nem ölök, mert Isten parancsát megszegném vele... saját gondolataimat végigfutattam és úgy döntöttem, hogy ölni nem jó dolog, nekem is bajom lesz belőle, másnak meg pláne.. és ez sokkal kézzelfoghatóbb mint az, ha egy olyan Isten haragjától féljek, akiben nem is hiszek igazán!


Szóval ne azt határozd el, hogy hívő leszel, hanem azt, hogy jó leszel!:)


(Egyébként én hiszek Istenben, de nem ezért vagyok jó:D)

2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
oda adtam az ártatlansá-kecske?!?!? WTF?! XDD
2015. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heee?
2015. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kecske.
2015. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
# 6/9-es akkor most én rossz vagyok? és bünt követtem el,hiszen ha én is vágyok rá fiatal nö vagyok föleg akit szeretek,jó vele,de sokszor olyan amikor nincs ott olyan sirogörcseijm vannak h bünt követtem el
2015. ápr. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!