Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar adtam oda magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar adtam oda magam neki. Hogyan javítsam ki a hibámat?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a második randinkon berúgtunk és részegen lefeküdtem vele, én kezdeményeztem, tudom, hiba volt. Azóta találkozunk, csakhát már nem teper annyira... Mit tegyek, hogy ismét felkeltsem az érdeklődését?


20/L


2015. ápr. 4. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele az elso egyuttleteteket, hogy ne legyen kellemetlen egyikotoknek sem.
2015. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Utalj az análra.
2015. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

mondd meg neki :) velem is volt ilyen. megmondtam h zavar h láthatóan csökkent az érdeklődése :)

mondta h elnézést kér azóta is teper :D

ha meg nem teper akk hagyjad :) kiderült h mit akar

17L

2015. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
őszintén ? mit akarsz már ...hisz meg kapott...innenstől kezdve már neki m1 a lényeget megkapta nem hiszem hogy tudnál mit neki "mutatni" hogy teperjen ez egy lejátszott dolog.. bocs
2015. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Ha van egy kis esze, akkor tudja, hogy aki ribi, az mindig az is marad.
2015. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az volt a baj, hogy odaadtad magad neki, hanem hogy a szexen kívül más módon nem érdeklődik irántad.

Nekem 3 komoly kapcsolatom volt az életemben, az elsőt épphogy megismertem, már lefeküdtünk, 2 éves kapcsolat lett belőle, a másik kapcsolatom 8 hónapig tartott, ott sem vártunk sokáig, 2-3 hétig az első szex-el, illetve a jelenlegi párommal, aki már a férjem, vele nem is akartam speciel komoly kapcsolatot, 2 hét után bújtunk ágyba és 10. éve, hogy együtt vagyunk.:)

Én azt gondolom, hogy ha valakiben van valami, ami megfogja a másikat, akkor teljesen mindegy, hogy mikor következik be az első szex, 1 hét vagy 1 hónap vagy fél év után, ha van benne valami plusz, akkor az lehet tartós.

Lehet, hogy ha nem is történt volna semmi köztetek, akkor sem foglalkozott volna veled tovább.

2015. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Az idő jelenlegi tudásunk szerint egy irányba halad. (Bár van egy érdekes elmélet egy olyan párhuzamos univerzumról, ahol pont a másikba.)
2015. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérd vissza (a becsületed)!
2015. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy.
2015. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MUHAHAHAHA
2015. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!