Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Utcán kézen fogja sétálunk , úgy mond barátság-extrákkal voltunk. Sokszor csak nézek mert nem értem most akkor mi van köztünk? Munkahelyen ha kérdezik tőle , van-e fiúd azt válaszolja nincs. Ha tőlem kérdezik van-e barátnőd azt felelem nincs. Kicsit magasabb szintre lépet a kapcsolatunk. Nem érzelmekről van szó (mert eddig is volt benne, csak úgy gondoltuk maradjunk így). Anno kérdeztem tőle , szeretne járni velem vagy sem. Azt válaszolta idézem "fél attól hogy megcsalom". Nem is olyan régen össze vesztünk, ezt mondta nekem "nem igaz hogy nem veszed észre, már sokkal több vagyok neked". Több vagyok már mint egy barát a barátnőd és a nővéred vagyok egyben... Ha beszélgettek egy lánnyal , rögtön rá ír hogy ő az én barátom és szeretem le lehet róla szállni. Mostanában kicsit többször , felhozza nekem azt a témát hogy szeretne gyerekeket szeretné ha el venném feleségül. Mert hogy úgy is ő lesz a feleségem , ezt nekem így ki jeleztette. Egyszer úgy volt hogy szakítom vele , akkor ezeket mondta "legalább barátok maradjunk meg , nem szeretné ha rosszba lennénk". Ekkor nem engedett ki a házból megölelt , azt mondta öleljem meg közben sírt...

2015. ápr. 16. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beléd szeretett.
2015. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő 25 éves, te meg 18.
2015. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!