Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy néz ki jön a vég? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki jön a vég? Nem bírunk egy napot sem vita nélkül.

Figyelt kérdés

4 napja kezdődött, hogy másfél év után csúnyán összevesztem a barátommal. Akkor nekem volt igazam, ezt egy napra rá el is ismerte. Utána viszont rá megint egy nappal az én hibámból megint összevesztünk és azóta tart azoknak a kérdéseknek a megválaszolása, hogy vajon mit rontottunk el, min kellene változtatni. Ma személyesen is beszéltünk nyilvános helyen és összekaptunk azon, hogy mi a gond. Annyira, hogy ő megjegyezte, hogy sokkal jobb lenne, ha visszatérnék a mély depressziómba, mert sokkal szerethetőbb voltam, mint mióta nagy nehezen az ő támogatásával is kimásztam belőle. Belőlem előjöttek az érzelmek és sírva elrohantam. Azóta hívogat, hangüzeneteket hagy, SMS-eket küld, hogy beszéljük meg, de nem is tudom… nincs rá most se erőm, se kedvem.


SZERETEM még így is, mégis úgy érzem eljött a vég. Most mi legyen? :(



2015. ápr. 27. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

lődd le magad.


Mi az hogy kimásztál a depressziódból a segítségével? AZ mi???? Ilyen nincs.

2015. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Mindketten elég indulatosak vagytok, hagyjatok egy nap szünetet, és utána higgadt fejjel beszéljétek meg.
2015. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak kritikus pontok. Az egyetlen kérdés az az hogy szeretitek e egymást annyira hogy józan fejjel nyugodt hangvételbe meg e tudjátok beszélni a problémáitokat esetlegesen valamilyen megoldást találni amivel kiküszöbölhetnétek a problémákat. Nyugodj meg szerintem ezt simán meg lehet beszélni. A lényeg hogy nem kellenek hangos szavak, hiszti, fölényeskedés. Hisz kettőtökről van szó és a kapcsolatotokról. Csak rajtatok múlik.
2015. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek,ne csak az elmult napokat hanem az egesz eddigi masfel evet probald nezni es ugy itelj.
2015. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező... ha depresszióss lennél, abból nem tudnál "kimászni", csak lítiummal. Maximum depresszív lehetsz, de annak meg oka van. Amiben nem tud segíteni a párod, a szüleid, de maga az angol királynő sem. Azt neked kell megoldanod, de ha meg van többé nem borít meg semmi ilyesmi.
2015. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem kifejezetten szemét beszólás volt, elég beteges dolog, hogy ha valaki egy roncsot tart szerethetőbbnek, mintsem egy olyan lányt, aki összeszedte és megtalálta magát. túlzotta rá vagy utalva és ezt ki is használja, meg akarja mutatni, hogy elveheti amit adott.

szvsz jobban járnál nélküle.

2015. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!