Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza életem szerelmét ilyen "elválás" után?

Figyelt kérdés
Nagyon friss dolog, tegnap szakítottunk. Én 23(fiú) leszek, ő 17(lány) lesz. Hétvégente, meg szünetekben tudtunk csak együtt lenni. 7 hónapig tartott. Havi 20 volt az út. Vasárnap még minden volt. Összebújtunk meg minden. Szombaton mondta, hogy bizonytalan az érzéseiben. Úgy 2 hete vettem észre, hogy valami nincs rendben. Napközben nem igazán engedett közel magához, meg ilyesmik. Vasárnap még úgy tünt, hogy minden rendben lesz.
2015. márc. 18. 08:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Vasárnap még úgy tűnt, minden rendben lesz. Tegnap mikor rámírt, meg úgy letojta az egészet... Flegna volt. Mintha 7 hónap neki semmit nem jelentene. A szakítás sem érdekelte. Ami a legrosszabb, hogy máris új fiú van a láthatáron, akit le sem tagad, hogy lesz valami. Létezik, hogy már nem szeret, és ennyit értem neki?! :-( :'-( Tapasztalt barátaim azt tanácsolták, hogy ne mutassam ki neki az érzelmeimet, mutassam azt neki, hogy nem fáj, és akkor talán..:'-(
2015. márc. 18. 09:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy a legjobb barátnője egy lotyó, akinek ...ról ...ra jár. Aki utál engem, és már az elejétől fogva szét akart minket szedni. Mily' meglepő, hogy az "újonc" is az ő haverja... Még N. szüleinek is mondta, hogy szakítson velem, válassza őt. Folyton traktálta a fejét ellenem. De amikor neki volt hapsija, le se tojta az állítólagos legjobb bnőjét... N.-nek hiába mondtam ezeket, védte. Annyira fáj! Végigbőgtem 1 teljes napot! :'-(
2015. márc. 18. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

7 hónap, bár nem kevés, annyira nem is sok. Valószínűleg ez nem volt nála olyan nagyon mély szerelem, inkább fellángolás, ami hamar véget ért. Találkozott mással, rájött, hogy nem úgy érez irántad, még húzta a dolgot egy ideig, hátha megváltozik, de rájött, hogy ennek semmi értelme, és szakított. Szerintem nagy valószínűséggel ez történt.


Nem arról van szó, hogy ennyit értél neki te és a kapcsolat, csak tudja, hogy ilyesmiben nem szabad sajnálatra és szánalomra alapozni. Ha nem szeret- mert láthatóan nem szeret már-, akkor felesleges az időd húznia. Törődj bele, sírd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot, tedd túl magad rajta (kellő sorrendben, kellő idő alatt), és újult erővel lépj ki a világba.


És most nem azért, de valami hasonlóra számíthattál. 17 évesen semmi sem változik gyorsabban mint az ember személyisége és érzelmei. Ez pont az a kor, amikor millió hatás éri, keresi önmagát, keresi a saját életútját a "ki vagyok valójában" kérdésre a választ- erről szól ez a korszak. Nem csak maga a 17 éves kor, de ez még bőven beletartozik. Még ő maga sem tudja, kicsoda, nem is állapodhat meg egy életre senki mellett. Előbb- vagy utóbb ez történt volna, mert ilyen fiatalon nem szabad egy életre lekötni magát senkinek.


Elhiszem, hogy szomorú vagy, de ilyesmin mindenki átesett már legalább egyszer az életében (én konkrétan kétszer is), mégis, ez is hasznos. Megtanulod kezelni az érzéseket (NEM ELNYOMNI!!!), megtanulsz élni velük. Elmúlik ez is, idővel.

2015. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!