Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy szakítottunk volt barátommal a távolság miatt meg azért mert túl sokat dolgozik és nincs rám ideje, de én még mindig szeretem. Ritkán összejárunk szeretkezünk és beszélgetünk, filmezünk egyszóval jól elvagyunk.

Mikor találkozunk, mindig felhozom, hogy miért nem jövünk össze? A válasz:"mert nincs időm rád, mindig dolgozom" De most ő is felvetette ezt a témát, hogy újra összejönne velem. Szívesen összejönnék vele, de azt akarom teperjen egy kicsit. Vagyis akartam.. De most kinyögte, hogy lehet nem tudunk újra összejönni mert kimegy Németországba dolgozni és ugye az még messzebb van és még ritkábban tudnánk találkozni. Olyan rossz... Vele akarok lenni!!!

Mit tehetnék?



2015. márc. 22. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Abbahagyod vele a közös kufircolást és továbblépsz, mert így akkor soha nem lesz normális kapcsolatod.
2015. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veteran1978 ***** válasza:
Soha nem fog teperni utánnad,ő már rég elfelejtett téged,csak kihasználja a helyzetet,hogy még mindig lefekszel vele időnként!
2015. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lesz még itt sírás.

Csak megsúgom most is kapcsolatban vagytok kicsit több mint szexkapcsolatban, szóval el sem veszítetted.

2015. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vissza?? Hisz nem is váltatok még el véglegesen. " szeretkezünk és beszélgetünk, filmezünk" Ez egy ritka találkozású kapcsolat ennyi.

És ez többnyire csak hiszti.


Noss mi történhet a jövőben?

1. megismer kint egy Dajcse cicát és te szépen itt maradsz magadnak

2. eleinte még sokat beszéltek majd neten aztán az is ritkul és sokat fogsz nyavajogni h jajj de én szeretem és életem párja ésatöbbi aztán így is magadra maradsz

3. egy balf**asz szerencsétlen lesz és nem kap majd meg senkit és ezért időnként hazaugrik megdugni téged ami által te megint el leszel szállva h jajj de nagyon szeret és ő életed szerelme, és ez így fog menni míg nem talál mást mert te túl megrögzött lenénl h mást keress és kinyíljon a csípád

4. Te leszel a kishercegnő egy tündérbéli mese szereplője akinek a szerelme elment és vártak egymásra és visszajött és éltek boldogan míg meg nem haltak...

2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!