Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk/voltunk együtt és még a múltkor találkoztam egy fiú barátommal akiről azthittem hogy a haverom és elbeszélgettünk,tök normális volt,de a tali vége felé többször le akart kapni és többször elutasítottam,pedig tudta,hogy van barátom és annyira kínos volt a vége fele hogy már menekültem.Így gyorsan el akartam köszönni erre adott egy szájrapuszit..nagyon lesokkolt és egyből felhívtam a barátom és elmondtam neki mindent.És nagyon megharagudott,azóta egyáltalán nem bízik bennem,pedig nagyon szeretjük egymást.És én tényleg nem akartam.Őszintén sajnálom...Sokszor felhozta hogy miért csaltam meg..és belülről énis teljesen elpusztulok,mert ő a mindenem.Szóval most is szakított velem,hogy nem bízík bennem,de szeret és idő kell neki.Mégis mit tegyek hogy visszaszerezzem őt és a bizalmát?nagyon fontos!!

16/L



2015. ápr. 29. 01:35
1 2
 1/14 The Guard ***** válasza:
Csókold meg a másik fiút újból...
2015. ápr. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jujj. Adott egy szájrapuszit.. Ez nem megcsalás istenem. És, ha színész lennél?
2015. ápr. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen válaszra számítottam..
2015. ápr. 29. 01:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsőnek!
2015. ápr. 29. 01:42
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Mégis nagyon komolyan veszi..pedig valaki csak azt tartja megcsalásnak,ha szex-el lépnek félre

És ezt a szájrapuszit nem akartam

Mert még ha szándékos lett volna

2015. ápr. 29. 01:43
 6/14 anonim ***** válasza:
szólj a barátodnak, hogy beszélgessen el a nyomulós fiúkával :D ha nem vall, meg kell gatyázni :D
2015. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha ennyire komolyan veszi akkor még most hagyd ott.

Hogy miért? Mert ez a kapcsolatotok rovására megy és ha folyamatosan féltékenykedik és nem bízik benned annak nincs semmi értelme. Találsz majd rendesebb srácot. Ez az én véleményem.

2015. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A barátom letiltatta facebookról

És azóta nem is làttam a "havert"

2015. ápr. 29. 01:47
 9/14 A kérdező kommentje:

De az a baj,hogy annyira szeretem,hogy nem bírok tőle megválni..

Pedig még a történtek előtt is szakított velem 2-3x

2015. ápr. 29. 01:48
 10/14 anonim ***** válasza:
jaj..ha már a történtek előtt is szakított veled többször is, akkor ez is csak kifogás/indok arra, hogy szakíthasson. Ne foglalkozz vele, lesz jobb, fiatal vagy még. Ne alázd meg magad, és ne tedd tönkre az önbecsülésed egy fiú kedvéért.
2015. ápr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!