Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasinak milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak milyen érzés, ha a barátnője odáig van érte?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindent szeret bennem úgy ahogy van? Mert én korábban ezt meg azt hibát láttam barátomban, most viszont egyszerűen tökéletesnek látom. Nagyon fura és ijesztő, de úgy érzem minden amit csinál és tesz az nekem tökéletes. Imádom a kinézetét meg minden. Szóval tudom, ez fura... xdd nem volt velem korábban ilyen.. Mit gondolnátok, ha a barátnőtök odáig lenne értetek?

19/L



2015. máj. 2. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés ami lehet :)
2015. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Olyan nincs, hogy egy nő odáig legyen egy csávóért. Nem engedi meg a "női hiúság" intézménye.


Fordítva szokott ez lenni.

2015. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor egész sokáig együtt voltam valakivel, de annyira dicsértem, minden porcikáját megszeretgettem mindig, próbáltam egyfolytában a kedvében járni. Eleinte nagyon szerette, de utána (egy év után) megunta, és szakított velem, mondván, hogy un engem és túl sok vagyok neki. :/

L

2015. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van. Én is abszolút oda meg vissza vagyok a páromért, és ezt nem is félek ezt kimutatni :) Kérdező: amíg viszonzott, addig mindenképpen örül neki mindenki. Hát te hogy éreznéd magad fordítva? :D
2015. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:/ igen ettől félnék xd nem akarok az agyára menni xd soha nem is volt szándékom dícsérgetni. lassan 3 éve együtt vagyunk. történt már velünk sok minden. Eljutottam arra a pontra, hogy ő bárhogy érezzen én mindenhogy szeretem. de nem folytom meg szerintem ezzel xd lehet ha dícsérném állandóan akkor tényleg megunna. de azért néha elmondom majd neki, hogy tökéletes számomra. mert tényleg az. lehet hogy másnak nem, de nekem igen. :)
2015. máj. 2. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hivjak szerelemnek! Ennyi. Irigylesre melto es jo allapot, de sajnos sokszor elmulik.


En is megvoltam gyozodve arrol, hogy a felesegemnel csodalatosabb no nincs is a vilagon ... ma mar bottal sem piszkalnam meg.

2015. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer éreztem még ilyet. Akkor jó volt.
2015. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztosan jól esik nekik.Bár az utolsó férfi,akiért teljesen oda voltam,ezt alaposan kihasználta.Azóta nem ismerem ezt az érzést.
2015. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem fojtom meg* :DD na hát szóval ugyebár az elején ahogy szokott lenni ő volt oda értem nagyon. nem is múlt el nála, csak néha rosszul esett ha úgy éreztem hogy rám un. de most minden, hát ha nem is lehet tökéletes, de próbálunk afelé közelíteni.. eddig mindig viszonozta a szeretetem. meg persze nem csak viszonzásból szeret. nem élek álomvilágba, de már nem fogok rágódni olyan dolgokon amik eddig bántottak vele kapcsolatban, és sokkal jobban érzem magam, ha csak önfeledten szerethetem. Főleg, ha tökéletes a szememben a külseje, meg belül is tökéletes. Mindig kedves, jól bánik velem. Nem akarok soha többet elvárni. Meg azt hiszem nem is kell. :)
2015. máj. 2. 11:16
 10/15 Titusztitusz ***** válasza:
Nagy valószínűséggel azt gondolnám és érezném, amit mondjuk te is éreznél olyankor, ha a barátod lenne odáig érted...
2015. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!