Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasinak milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinak milyen érzés, ha a barátnője odáig van érte?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindent szeret bennem úgy ahogy van? Mert én korábban ezt meg azt hibát láttam barátomban, most viszont egyszerűen tökéletesnek látom. Nagyon fura és ijesztő, de úgy érzem minden amit csinál és tesz az nekem tökéletes. Imádom a kinézetét meg minden. Szóval tudom, ez fura... xdd nem volt velem korábban ilyen.. Mit gondolnátok, ha a barátnőtök odáig lenne értetek?

19/L



2015. máj. 2. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nincs olyan nő aki mibdent szeretne 1 pasiban..

Esetleg minden pénzét (nem minden nő..)

De olyat hogy minden tulajdonságát szereti.. Na olyan nincs..

2015. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Mit gondolnátok, ha a barátnőtök odáig lenne értetek?"

Mi ez a feltételes mód? Szomorú lennék, ha csak "lenne". Erre hajtok, erre hajtottam mindig, ezért nem is csaltak meg soha.

2015. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
en pl nagyon szeretem mert (szerintem) oda van ertem de ez kolcsonos is :D
2015. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát barátom is ezt érzi, szereti hangoztatni, hogy miért vagyok ilyen gondoskodó meg sem érdemliiii, de ezeket a hisztiket leszámítva jól viseli.
2015. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11: mi ez a pesszimizmus? :) szerinted csak a pénzét lehet valakinek igazán szeretni? elég szomorú életed lehet akkor...
2015. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!