Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miről ismerhető fel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel egy olyan srác, akinek csak alkalmi kapcsolatok kellenek? 17/L

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy srácot, aki nagyon aranyos velem, figyelmes, és kedves velem, de közös ismerősöknél láttam, amint az egyik csaj feltett egy képet, a következő felirattal: "határtalan élvezetek", de csak a sütiről volt fent kép, amiben látszott, hogy nyilván együtt sütiztek. Tudom, hogy ebben nincs semmi rossz, de egy másik lánynál ismerősömnél is ilyet láttam, ami kb egy éve volt. Ráadásul likeolja, és kommenteli a haverja képét.


Ez most mi lehet? Ha rájuk van ideje, rám miért nincs? Csak egy alkalomra akar megszerezni, vagy mi? Annak mik lennének a jelei? Hogyan derítsem ki? Mert hiányozni hiányzik nagyon:/



2015. máj. 3. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha csak arra kellesz? Dugtok egy jót aztán szevasz. 17 éves vagy, mégis mit gondolz, hogy ő lesz életed párja, öt gyereked apja? Az emberi kapcsolatok múlandóak, különösen ebben a korban. Élvezd ki amit nyújtani tud, aztán ne sírj utánna.
2015. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Figyelj, ezt nem lehet tudni. A jelenlegi párommal - aki ma már a férjem - egy szexpartner!!! kereső oldalon ismerkedtünk meg. Nagyon szomorú voltam, és poénból regisztráltam, hátha egy kis beszélgetés feldob. Ha ciki- ha nem, akkor 14 éves voltam, ő huszonhét, és csak alkalmi kalandokat keresett. Nem is beszéltük egymás nyelvét, (ő török, én magyar) így angolul csevegtünk. A szex egyszer nem jött szóba a beszélgetés során! Végig tudta, hogy hány éves vagyok, de nem zavarta, várt türelmesen. Körülbelül négy hónapig megmaradtunk a virtuális chatelésnél, miután végre találkoztunk. Remek kapcsolat lett belőle, annak ellenére, hogy ő semmi komolyat nem akart.

Szerintem ez azon múlik, hogy mit jelentesz a srác számára. Nekem a szerelmem végig nyíltan kezelte a tényt, miszerint ő nem a feleségét kereste az oldalon, sőt a régebbi partnereiről is beszélt. Úgy gondolom, hogy ha te vagy neki az igazi, szeret, és erre rá is jön, akkor nem csak egy éjszakát akar majd, és megbecsül.


Nekünk ma már van egy gyönyörű kislányunk, és boldog házasságban élünk! Érdemes megpróbálnod, mert ha nem teszed, sosem derül ki mi lett volna, ha...


24/N

2016. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!