Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pokoli helyzet, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokoli helyzet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, együtt élés után szakítottam a barátommal, ő volt nekem a mindenem. De már nem működött, csak szenvedés meg veszekedés volt ami köztünk volt.


Mindketten bementünk kocsmázni a baráti társaságunkkal, én amikor hazaértem ő már aludt. Cigarettát találtam a kabátzsebében. Neki nagyon sok rokona volt tüdőrákos és a kapcsolatunk alatt sose dohányzott, de rászokott amióta szétmentünk, és most hogy ott volt a kezemben és "halált okoz", darabokra estem... Legszívesebben kidobtam volna, de visszatettem, mintha nem vettem volna észre és csak sírtam...


Aztán átmentem a másik szobába ahol aludt, és csak néztem ahogy alszik... Még utoljára mielőtt elköltözök másik lakásba... Ő is sírt, de mondta hogy menjek aludni, ne ez maradjon meg az emlékeimben...


Tehetetlennek érzem magam, az agyam azt mondja hogy hagyjam, ez már az ő baja, de a szívem még mindig érez iránta...


2015. ápr. 11. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerd neg hogy vigyazzon magara es ne csinaljon vegzetes hulyeseget. Mert a vitak meg minden ellenere azert meg fontos neked

18/L

2015. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért is bőg ilyenkor egy férfi?
2015. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként minek kutakodsz a kabátzsebében, pláne szakítás után? A cigi pedig nem úgy működik, hogy elszív kettőt és puff, tüdőrákos lesz. Most rászokott, majd a következő csaj kedvéért meg leteszi. Valószínűleg úgyis csak azért csinálja, hogy előadja neked ezt a passzív-agresszív "nézd mit tettél velem, miattad nem törődök a rák kockázatával sem" című műsort. Ne dőlj be, hónapok óta csak veszekedtek, mit változtat ezen a tény, hogy bagózni kezdett?
2015. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Te sem vagy teljesen biztos benne, hogy ez a szakítás teljes mértékben jó volt-e. Miért nem próbáljátok meg újra? Nekem a barátommal volt egy nehéz időszakunk, mi is össze voltunk költözve, együtt éltünk. Valamiért egy huzamosabb ideig nem működött a kapcsolatunk. Azt hittem már nem szeretem, megszokásból vagyok vele. Ezt el is mondtam neki, Ő csak bólogatott, sok mindent nem tudtam leszűrni, mintha nem is érdekelte volna a dolog. Nagyon rosszul esett, így elmondtam neki, hogy én itt befejeztem akkor vele. Akkor viszont kicsit megállt az ütő benne és kérlelt, hogy maradjak, beszéljük át. Végül megerőltettük magunkat és több közös programot csináltunk, amik az utóbbi időkben egyáltalán nem voltak jellemzőek. Közösen utazgattunk, lejártunk kikapcsolódni és egy wellness hétvégére is elmentünk.Odafigyeltünk egymásra, többet szexeltünk. Igazából én a "válságos időben" már szexelni se akartam, nem is kívántam, menekültem előle, de nem sokat kellett, Ő se akart :D Aztán valahogy sikerült újra életet lehelni ebbe a kapcsolatba. Ennek 3 éve, azóta összeházasodtunk. Szerintem próbáljátok meg Ti is! :)
2015. ápr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítás után sose érdemes újra megpróbálni, elenyésző számú esetben jön be.

Olyan úgyse lesz már, mint azelőtt.

2015. ápr. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam a "pokoli helyzet" cimet azt hittem hogy tuzben van a lakasotok es mindenkinek szarva nott hirtelen. :)))
2015. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felnőtt emberek vagytok gondolom. így érett józan döntést mindenkinek tudnia kell hozni.nem a te dolgod. és magától is tudja, hogy rákot okoz. ez az ő döntése.
2015. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!