Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki vagy felesleges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Barátom és én egy honlapot nézegettünk. Az egyik képen 13 éves kislányok voltak, akik kirakták a melleiket, feneküket stb. Ott voltak a barátaink is, ezért a barátom nekik is megmutatta. Mindenki mondta, h milyen durva, hogy manapság sok fiatal lány már így néz ki, milyen r ibancok. Barátom meg ennyit mondott, hogy baszná őket, mint a tököt.

Nem akadtam ki meg semmi, nem is veszekedtem vele ezen, csak ezért kicsit rosszul esett, meg kicsit megalázó volt, hogy a barátaink előtt ilyet mondott.

Ti megmondanátok, hogy kicsit rosszul esett vagy inkább hagynátok az egészet?


2015. jan. 23. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad :D ez még nem olyan durva, nekem csomó olyan ismerősöm van akinek van barátnője, de ugyanúgy kirakja a facebook adatlapjára külföldi modell csajok képét hogy uuuh de jól néz ki meg de sexy mit sem törődve a barátnője érzéseivel :D sőt egyik haverom mesélte hogy neki még az apja is ezt szokta csinálni, az anyja pedig csak annyit reagál az egészre hogy "hadd nézze úgyse lehet az övé"
2015. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés hány évesek vagytok.... Mert ez a kijelentés egy 28 éves, vagy annál idősebb pasitól, hogy "baszná a 13 évest, mint a tököt" az már elég durva. Ha többször is felhozza akkor megkérdezheted, hogy talán nem elégedett veled? De egyelőre hagyd, lehet, hogy csak fel akart vágni a haverjai előtt. Remélem nem valami pedofil, vagy liliomtipró, az tuti, hogy normális 30-asok azért nem 13 éveseket nézegetnek meg.
2015. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne. En is lany vagyok, de nincs baratom, es nem is akarok meg. Viszont elso valaszolo...nagyon banto az amit irtal...ha egyszer van baratnoje azzal foglalkozzon annak mondjon ilyeneket ne mas csajok kepeit nezegesse. En tuti nem hagynam....;)
2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 éves a párom
2015. jan. 23. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Öszinte volt. Ha jobban érzed magad attól, ha azt hazudja, hogy csak téged kíván, akkor panaszold el neki a dolgot. Tényleg megalázó a jelenlétedben ilyeneket mondani másoknak, teljesen kigazad van.
2015. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!