Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Bele tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Bele tudnátok szeretni egy duci, szőrösebb lányba? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Sajnos elég duci voltam (vagyok) és ráadásul szőrös is.:/ Nem szőke, hanem FEKETE szőrök nőnek rajtam. Vékony, de fekete. És mindenhol. Természetesen próbálom eltüntetni, borotva, gyanta segítségével, de ahol pl. nem nyúlhatok hozzá (mell, nyak) ott látszik, viszont ezeken a helyeken gyengébb.

A magasságom 162 cm, 84 kg voltam hozzá, életmódot váltottam, és már "csak" 72 kg vagyok, de legalább 60-ig szeretnék lemenni.

Ti így is tudnátok szeretni egy lányt, vagy felejtsem el hogy valaha is bárkinek kelleni fogok?:(



2015. máj. 10. 16:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából van pár fiú, akik ismerkednének, és egy olyan is van aki nekem is nagyon tetszik, de nem merem magamhoz közel engedni mert félek ha rájön milyen dagadt-szőrös vagyok, kiábrándul belőlem.:/

2015. máj. 10. 16:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Endokrinológiai oka lehet a szőrösödésnek, nem értem, az orvos szerint mi köze ennek a túlsúlyhoz. Ismerek vékony nőket is, akik küzdenek ilyen problémákkal.

Mindenesetre nem hinném, hogy egy valódi érzelemnek ez gátlója lenne. Férfiként mondom, hogy nem a külsőbe szeretünk bele. Ahhoz maximum vonzódunk.

2015. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!