Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menő, humoros, nagydumás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő, humoros, nagydumás csaj. TÉNYLEG bejön ez a pasiknak?

Figyelt kérdés

Mindenféle nagyképűség vagy füllentés nélkül mondhatom, hogy egy csinos, igényes és izgalmas, 28 éves nő vagyok. A srácokat, akikkel ismerkedem, mindig magával ragadja a humorom, az, hogy bármiről lehet velem egy jóízűt beszélgetni, hogy van bennem ötletesség, satöbbi, szóval cseppet sem vagyok egy unalmas, szürke egér. Ugyanakkor azt is érzik, hogy felelősségtudó, komoly kapcsolatra vágyó nő vagyok, nem szórakozni akarok, és csak azzal állok le, aki valóban megtetszik nekem.

Testiségek terén is rendben van minden, sőt... néha úgy látom, kicsit nehezen is bírnak velem, értsétek jól.. ;)

Nem viszek semmit túlzásba, nem akaszkodom rá arra, aki megtetszik, nem játszmázom, nem taktikázom (lehet, hogy pont ez a baj??), figyelek mindig arra, hogy kiegyenlített legyen az adok-kapok kérdés. Ami tetszik, azt szóvá teszem, megköszönöm, de nem áradozom és nem bámulom éhes tekintettel, rebegő szempillákkal a szívemet megdobogtató fiút.


És mégis... már évek óta, évek óta!! az megy, hogy valameddig kellek nekik (ez pár hét vagy pár hónap, rendes, minőségi időtöltéssel, tehát nem csak szex), és aztán rendre mindegyik szakít velem azzal, hogy minden szuper bennem, de egyszerűen nem érzik azt, amit kellene.


Mi lehet bennem, ami így elriasztja őket?

Tudni kell rólam, hogy én azért tényleg ezeket a "menőbb" srácokat kedvelem. Akiben nincsen egy alapszintű tökösség, jó szöveg, magabiztos kiállás, az nem tud megtetszeni. Főleg a jó szöveg, a humoros, kicsit "be nem áll a szája"-stílus az, ami engem nagyon megfog.


És arra gondoltam, talán mivel én is ilyen vagyok, egy kicsit ez a "két dudás egy csárdában"-szindróma léphet fel. Hogy az oké, hogy nekem ez a menőség jön be, de az ilyen menő srácoknak nem menő csaj kell! Hanem egy kicsit báránylelkűbb, szerénykébb, aki mellett érvényesülni tudnak, s kvázi ezért szeretnek bele a lányba, amiatt, ahogyan őmellette érzik magukat: a tökös srác, aki nem azt akarja érezni, hogy a barátnője is ugyanolyan tökös meg jó szövegű, és wow, mennyire egy szinten vagyunk ebben - hanem azt, hogy a barátnője felnéz rá a tökössége miatt, hogy ő a tökösségével valami pluszt ad a lánynak, elvarázsolja őt.


Mit gondoltok?



2015. máj. 13. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A leírásod szinte pontról-pontra illik rám, csak én pár évvel fiatalabb vagyok. Nálam annyi a különbség, hogy van egy enyhén kislányos oldalam is, bár nem a hisztit értem ezalatt, hanem egy kis ügyetlenséget, kis esetlenséget, meg tudod, az olyan dolgok, hogy mindig kell valaki, aki kinyitja a befőttes üveget. És nekem is a "menőbb" férfiak jönnek be, már abból a szempontból, hogy csak ahhoz tudok vonzódni, aki láthatóan tudja kezelni a személyiségem- mert nem könnyű velem, ez tény. De valahogy ráérzek arra, ki tudna kezelni és ki nem. Sok srácot kellett visszautasítanom, mert messzről sütött róluk, hogy igen, nagyon bejön nekik ez a lendület és minden, de hogy alapvetően nem bírnák a lépést.


Viszont így már nem is volt gondom a párkapcsolatokkal. Még 20 alatt ugyan rövidebb ideig játszottam "kapcsolatosdit" fiúkkal, olyan fél év- 1 év körül, de azóta volt kemény 2 kapcsolatom, az egyik még most is tart (bár már jegyesség állapotban), de az előtte levő is évekig folyt. Szóval szerintem itt nem azzal van a gond, hogy erős jellem vagy, tetszik ez a pasiknak, de nagyon tudni kell, hogy ki illik egy ilyen személyiséghez és ki nem. Meg persze, igen, azért az egyik válaszoló jól írta, nem mindegyik pasi tervez ugyanolyan hosszú távra, mint te szeretnéd. Azért, itt jóóóó nagy adag szerencse is kell, bár ugye, tudatosan is tehetsz a dolgokért.

2015. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom amit te is mondasz! Én is "tökösnek" érzem magam, szerintem az is vagyok, viszont nem biztos, hogy hosszú távon bírnék egy ilyen csajt mint te (lehet jönnének azok a jelzők, hogy "makacs", "kiszámíthatatlan", "önfejű" és még sorolhatnám, ami egy csajban nagyon is szimpatikus az elején, nagyon meg tudnak az olyanok fogni, de kapcsolatban csak felkavar és sok a mérgelődés)


De amúgy küldjél képet!!! :)

2015. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

=D jó, majd küldök..


Egyáltalán nem jellemző ez a makacsság vagy önfejűség miatti mérgelődés, vagy veszekedések. Éppen az szokott lenni mindig a koreográfia, hogy rettentően rám kattannak az elején, már néhány találkozó után úgy beszélnek, hogy érződik rajtuk, nagyon megfogtam őket és komolyan velem akarnak maradni. Aztán, változó, hogy mennyi idő telik még el, pár hét vagy pár hónap, de egyszer csak jön az a jól ismert érzésem, hogy hm, már egy picit hidegebben viselkednek. Már nem beszélnek olyanokról, amik a komolyan gondolást bizonyítanák. És akkor szinte törvényszerűen jön tőlük a paff, hogy szuper csaj vagyok, de nem érzik, amit kellene.

Ja, és ezt mindig az koronázza még meg, hogy azért továbbra is akarják tartani velem a kapcsolatot, mert "emberileg mennyire jó vagyok".. és szinte könyörögnek, hogy ne legyen az, hogy nem beszélünk többet!!!

Felfordul tőle a gyomrom.

2015. máj. 13. 16:34
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a kérdést, és arra az a válaszom, hogy hosszú távon, pláne feleségként nagyon fárasztó lehet egy ilyen nő.
2015. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Találd meg azokat a tulajdonságokat, amik idővel ellehetetlenítik az emberi kapcsolatokat/érdektelenné teszik, és akkor rájössz, hogy mi a hiba.
2015. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát köszi, újat mondtál... =D

Épp ez a kérdésem célja is, hogy próbálok rájönni, mi lehet az, ami érdektelenné teszi őket.

2015. máj. 14. 16:36
 17/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy konkrétan mi a hiba, arra neked kell rájönnöd, neked kell kitapasztalnod. A lehetőségek halmaza pedig olyan nagy, hogy lehetetlen mindent felsorolni.


Ismerd meg önmagad, ugye. Indulj ki magadból: Téged mi riaszt/riasztana el? Biztos, hogy te ugyanezeket elkerülöd? Ha nem, akkor első körben itt kell keresgélni. Biztos, ami biztos, eleve törekedni kell, minden ilyen viselkedést/tulajdonságot/magatartást kiküszöbölj.


Esetleg- triviális- de kérdezd meg egy barátodat, mondja el ŐSZINTÉN, hogy ő mit gondol. Ő ismer, lát téged, ellenben velünk.


Kicsit fáradt vagyok, de azért remélem érthető, amit írtam.

2015. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sokan írták a "hagyd férfinak lenni" dolgot, sztem ez csak porhintés. Vagány csaj vagy felszeded a tipikus alfahímeket, azoknak meg kellesz, mert megvan a kellő önbizalmad, vonzó is vagy, stb.

Ám hamar unalmassá válik az ami az elején izgalmas volt, és a kedves alfahím továbbáll, és keres új izgalmakat.


Szerintem inkább ilyesmi áll a háttérben. Már amire merek következtetni ez alapján a "menőbb srácokat kedvelem". Ezek tipikusan ez a fajta. Ha ezt kedveled, ezt keresed, ne csodálkozz rajta, hogy ezt kapod. Kényelmesebb azzal takarózni hogy "túl erős, domináns vagyok neki, és nem simogatom az egóját női gyengeséggel".


Mindenesetre az is lehet hogy én tévedek, de csak gondold meg, és keress egy normális pasit inkább, ne egy nagydumás senkiházit. Csak próbáld meg párszor.

2015. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul értelmezted, hogy milyen pasik kellenek nekem. A legkevésbé sem "nagydumás senkiházik", irtó felelősségteljes emberek, az utolsó kettőre még azt is mondhatom, hogy finoman munkamániás... nagyon tanultak, korrektek - és van egy jó szövegük, jó humoruk, igen.

Cseppet sem a pejoratív "alfahím" kifejezés illik rájuk. Nagyon odaadóak voltak velem is, kedvesek, az utolsó naponta járkált hozzám gyógyszerekkel, amikor lebetegedtem és lázasan feküdtem otthon, pedig kb. 3x találkoztunk előtte...

És saját maguk is tök komolyan akarták gondolni velem, és látszott, hogy marhára mérgesek a tényre, hogy nem lettek szerelmesek.

Azóta még egyiküknek sincs senkije, sőt a korábbiról tudom, hogy annyira belemerült a munkába meg az edzésbe, hogy TÉNYLEG semmilyen szinten nem is csajozik.


Szal nem erről az elcsépelt, általánosított pasitípusról van szó, aki sportot űz a csajozásból, bármennyire is le akarod egyszerűsíteni a képet.


Előző kommentelő:


Szerinted nem kérdeztem még meg minden barátnőmet, SŐT! Exek megkérdezésével is próbálkoztam, hogy MONDJÁK EL, mi a gond velem? SENKI, ismétlem, senki, a legőszintébb, legszókimondóbb emberek sem tudtak semmi konkrétumot mondani, és hidd el, nem azért, hogy ne bántsanak meg. Az exek is MINDIG csak annyit: tök szuper csaj vagyok, de nem érzik, amit kéne.

Jaaa és még egy tipikus jelenség: mindegyik tartani akarja a kapcsolatot utána. Egyszerűen falnak megyek ettől, MINDEGYIK úgy küld el, hogy nem szerelmes, de mint embert, imád, és komolyan, szinte könyörögnek, hogy tartsuk a kapcsolatot, és amikor erre nem vagyok hajlandó, tisztára összetörnek.


Namost, mivel a barátaimat, exeimet már végigkérdeztem, marad az ismeretlenek véleménye, pl. gyakorikerdesek.hu. Nem várom, hogy itt fejtsünk meg mindent, de lehet, hogy valaki ír olyat, ami új...


ezt írod: "Az, hogy konkrétan mi a hiba, arra neked kell rájönnöd."


Épp ezt teszem! De ha egyedül üldögélek otthon a 4 fal között, amit egyébként csinálok is már hosszú ideje, vadul gondolkodva saját magamon, meg hogy én mit követek el, ami nekem nem lenne vonzó, meg az összes többin, az önmagában nem vezet eredményre, mert a világon semmi visszajelzés nem érkezik, hogy jól gondolom a dolgokat vagy sem.


Mindenesetre köszönöm a segítési szándékodat.

2015. máj. 15. 09:51
 20/23 anonim ***** válasza:

Ezért nem a négy fal közt ücsörögve kell rájönni.


De ha senki sem tud válaszolni, akkor az okokat elsősorban azokban kell keresni, akikkel együtt voltál. Vajon az ő személyiségükkel/pillanatnyi helyzetükben egyáltalán lehetséges, hogy komolyan gondolják, szerelmesek legyenek? Minden oké nálunk? Nem feltétlen benned van a hiba ilyenkor, csak annyiban, hogy rosszul választasz. Az ízlésünk pedig a legtöbbször ösztönös, semmi tudatosság nincs mögötte.

2015. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!