Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menő, humoros, nagydumás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő, humoros, nagydumás csaj. TÉNYLEG bejön ez a pasiknak?

Figyelt kérdés

Mindenféle nagyképűség vagy füllentés nélkül mondhatom, hogy egy csinos, igényes és izgalmas, 28 éves nő vagyok. A srácokat, akikkel ismerkedem, mindig magával ragadja a humorom, az, hogy bármiről lehet velem egy jóízűt beszélgetni, hogy van bennem ötletesség, satöbbi, szóval cseppet sem vagyok egy unalmas, szürke egér. Ugyanakkor azt is érzik, hogy felelősségtudó, komoly kapcsolatra vágyó nő vagyok, nem szórakozni akarok, és csak azzal állok le, aki valóban megtetszik nekem.

Testiségek terén is rendben van minden, sőt... néha úgy látom, kicsit nehezen is bírnak velem, értsétek jól.. ;)

Nem viszek semmit túlzásba, nem akaszkodom rá arra, aki megtetszik, nem játszmázom, nem taktikázom (lehet, hogy pont ez a baj??), figyelek mindig arra, hogy kiegyenlített legyen az adok-kapok kérdés. Ami tetszik, azt szóvá teszem, megköszönöm, de nem áradozom és nem bámulom éhes tekintettel, rebegő szempillákkal a szívemet megdobogtató fiút.


És mégis... már évek óta, évek óta!! az megy, hogy valameddig kellek nekik (ez pár hét vagy pár hónap, rendes, minőségi időtöltéssel, tehát nem csak szex), és aztán rendre mindegyik szakít velem azzal, hogy minden szuper bennem, de egyszerűen nem érzik azt, amit kellene.


Mi lehet bennem, ami így elriasztja őket?

Tudni kell rólam, hogy én azért tényleg ezeket a "menőbb" srácokat kedvelem. Akiben nincsen egy alapszintű tökösség, jó szöveg, magabiztos kiállás, az nem tud megtetszeni. Főleg a jó szöveg, a humoros, kicsit "be nem áll a szája"-stílus az, ami engem nagyon megfog.


És arra gondoltam, talán mivel én is ilyen vagyok, egy kicsit ez a "két dudás egy csárdában"-szindróma léphet fel. Hogy az oké, hogy nekem ez a menőség jön be, de az ilyen menő srácoknak nem menő csaj kell! Hanem egy kicsit báránylelkűbb, szerénykébb, aki mellett érvényesülni tudnak, s kvázi ezért szeretnek bele a lányba, amiatt, ahogyan őmellette érzik magukat: a tökös srác, aki nem azt akarja érezni, hogy a barátnője is ugyanolyan tökös meg jó szövegű, és wow, mennyire egy szinten vagyunk ebben - hanem azt, hogy a barátnője felnéz rá a tökössége miatt, hogy ő a tökösségével valami pluszt ad a lánynak, elvarázsolja őt.


Mit gondoltok?



2015. máj. 13. 10:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Olyan jó lenne, ha lenne rá valami kézzel fogható bizonyíték, hogy valóban csak szerencsétlen választások sorozatáról van szó, de amikor már láncban az 5. férfival végződik így, akkor nem tudok nem arra gondolni, hogy velem van valami gond... =(

Mintha lenne valami a kisugárzásomban, ami egyszerűen meggátolja, hogy mélyebben tudjanak érezni a baráti érzéseknél.

De hogy a fenébe változtasson az ember a kisugárzásán? =(

2015. máj. 15. 14:49
 22/23 anonim ***** válasza:

Te jo eg... es latom mennyi tarsad van...


a kapcsolat nem sajat magunk analizasarol szol hanem a masik megismereserol egyuttmukodesrol...


amit irsz magadrol es itt tobben is azt te latod magadban. kivulrol meg latszik valszeg vmi mas.


holgyeim, fejezzetek be az onanalitalast es magatok fenyezeset, legyetek nyitottak, flortoljetek, hagyjatok a pasikat udvarolni, hja es RAJUK figyeljetek ha veluk akartok kapcaolatot.


igy ez tiszta onfenyezes. kit erdekel? majd akiknek szimpik vagytok orobal megismerni maga. csak mindent sorjaban.

2015. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Elképzelésed sincs róla, milyen mértékben szoktam figyelni a pasira.

Most elmesélhetném itt a nemrég véget ért kapcsolatomat, ahol olyan mikroszintig figyeltem a hapsira és arra, hogy én pont jó legyek az ő igényeinek - és nehogy félreértsd, NEM a kiszolgáló papucsfeleség formájában, hanem közben az egyéniségemet megőrizve, hiszen tudtam, hogy azt nem szabad elfelejteni.


Ennél jobban már nem tudnék figyelni a pasikra. Ha ennél jobban figyelnék rájuk, akkor már szánalmas lennék.

2015. máj. 16. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!