Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Ti hogy latjatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti hogy latjatok?

Figyelt kérdés

Ha van egy 17 eves lany,es egy 27 eves fiu,akik tenyleg egymasba szeretnek,mikozbena ferfinek van csaladja..

akkor mi a teendo.?

A ferfi nem csalja a nejet,nem csajozos,egyszeruen a sors ugy akarja hogy beleszeret ebbe a lanyba..

Mi a teendo hogy se a lanyt se a fiut ne iteljek el az emberek?



2015. máj. 16. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy ne ítéljék el őket az kell, hogy törvénytisztelőek legyenek.

különben meg ha már családos... pff azt nehezen oldod meg 17 éves fejjel. de attól még néha együtt lehetsz vele, csak neje ne tudja meg ^^

2015. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem csak sexre kellenek egymasnak..eppen ez az..es nem egy 17 eves csitrirol van szo..

normalis ertekrendel rndelkezo lanyrol

2015. máj. 16. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:

a kort most hagyjuk, ez nem tartozik a kérdésbe (de azért gondolom te is érzékeled, hogy ez nem kis korkülönbség)


nem ismerem a teljes történetet, de ezt akkor se tudom másként látni

a férfinak családja van és mégis egy 17 éves lánnyal (gondolom ez vagy te) csalja a feleségét

ez sehogy se tisztességes és nem is várhatod, hogy mások ezt ne ítéljék el

még azt is elhiszem, hogy ez nem csak a szexről szól, van vmi érzelem is, de attól még nem helyes

és azt se tudhatod, mennyire van ennek jövője

gondolj bele, a feleségét is szerette mégis most veled csalja

ezek után mit vársz? elhagyja érted és boldogan éltek? ez elég esélytelen

a másik, még ha most jól el is vagytok és nem zavar a korkülönbség, senki nem tud róla, nem ítélkeznek, nincs probléma stb, ezek később előjönnének és tönkretennék a kapcsolatot


összefoglalva, ez nem tisztességes és jövője se nagyon van

a legjobb lenne minél hamarabb véget venni ennek

2015. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem csalja..vagyis hat mi szamit annak..

Na igen..persze tudom,ezekkel tisztaban vagyok,es o is tisztaban van vele..nem keves a 10 ev,de meg o is fiatal egyebkent..ranezesre meg foleg..szoval mikor egymas mellett alltunk senkinek sem tunt fel valami nagyon rendellenes..

Sajnalom nagyon a feleseget,tenyleg. De ha ott mar nem mukodik,akkor hiaba..

2015. máj. 16. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ez megcsalásnak számít, kár szépíteni

nem is a korral van igazán a baj, ha ő egyedülálló lenne, azt mondanám oké, még esetleg működhet is

de van egy felesége

egyrészt így erkölcstelen, másrészt meg gondolj bele neki milyen lehet ez

egyszer biztos köztük is jó volt a kapcsolat, különben nem vette volna el, most meg egy 17 éves lánnyal csalja

és köztetek meg úgyse fog működni, nem lesz köztetek egy felvállalt, normális párkapcsolat és elválni se biztos hogy elfog

2015. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A "mi a teendő" részre elég egyszerű a válasz. A srác fogja magát, hazamegy, leül az asszonykával, és szépen elmagyarázza, hogy válni szeretne, mert nem működik a dolog. Ha ez megtörtént, elváltak, utána már bátran lehetsz vele anélkül, hogy elítélnének.

Ha erre nem hajlandó, mert akármilyen kifogással közli, hogy nem lehet, akkor nem szeret igazán, csak kalandra vágyik. Vagy éppen most úgy érzi, hogy kap Tőled valami olyat, amit otthon nem, de egyébként nem vágyik más nőre a nején kívül.

A megcsalás pedig nem ott kezdődik, hogy lefekszel-e vele. A kommentjeid alapján úgy sejtem, te is így gondolod, különben nem félnél az elítéléstől. :)

Nem mondom, hogy esélytelen, hogy kapcsolat legyen köztetek, ha tényleg szeret, és hajlandó érted lépni, akkor működhet. Az, hogy van/volt családja, az abban az esetben nem ok a fújolásra, ha nem szeretőstátuszban vagy. De ha két vasat akar a tűzben tartani, abból sajnos te nem jöhetsz ki jól. :(

Kitartást kívánok!

2015. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolso kommentelonek nagyon szepen koszonom:) Jolesik!

( O mar el akar valni nagyon,aztmondta egyszer el,es akkor boldogan szeretne,olyannal akit szeret) csak en feltem,hogy mi lesz ebbol es mondtam neki hogy gondolja at,csak a felesege.

2015. máj. 16. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
El akar válni nagyon, mi? Te kis hülye... te még beveszed ezt a százéves beetetős dumát? Akkor tedd fel magadnak a kérdést: miért nem teszi? Miért nem adta már be a válópert, most miért a feleségével hancúrozik otthon, ahelyett hogy veled lenne, miért szűkölsz szombat este magányosan a Gyakorin, ha állítólag szerelmes beléd? Cicuka, addig kellesz neki, míg beléd nem nyomja párszor, utána hirtelen epifániája lesz, hogy ő inkább mégis a családját választja. Buta vagy, de nem véletlen téged hülyít, csak tinipitsák veszik még be ezt a kúrós hazugságot. Ugye elhangzott már, hogy "a feleségem nem ért meg" és a "te annyira különleges vagy, bárcsak előbb megismertelek volna" meg persze a klasszikus "annyira jó veled, olyan mintha mindig is ismertük volna egymást"??
2015. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt mondta, egyszer. Csak mondta? Csak egyszer?

Sajnos, nincs más megoldás, mint ultimátumot adni neki. Csúnya és kegyetlen dolog, elhiszem, hogy nem szívesen teszed, de muszáj. Így téged is felemészt a dolog.

Nem ismétlem el a fentieket, de hidd el, bármi is lesz a végére, jobb, mint a bizonytalanság.

Mondani sajnos tényleg könnyű bármit. Szeretne elválni, de miért nem teszi? Nincs olyan helyzet, nem volt alkalom leülni, nem tudja, hogy mondja el... Sajnos ezt szépen nem lehet. Bátran jelezd neki, hogy mellette állsz, támogatod, ha arra van szüksége (lesz is, egy válás akkor sem könnyű, ha már nem szereti a nőt). De mindenképpen mondd el azt is, hogy te nem leszel a második, pláne nem szerető! Rendben, gondolja át. Korrekt kijelentés volt tőled, az is, hogy próbálsz tekintettel lenni a feleségére. Viszont semmiképp se hagyd elsiklani a témát. Igenis pedzegetni kell, hogy átgondolta-e, mit szeretne...

Ha magadnak szeretnéd a srácot, akkor határozottnak és önzőnek _kell_ lenned, bármilyen csúnyán is hangzik ez. Ne hagyd, hogy elhúzza a dolgot, különben csak veszíthetsz a dolgon.


Azt írtad, félsz tőle, hogy mi lehet a dologból. Mitől félsz? Hogy mások mit szólnak hozzátok? Vagy hogy mi lenne, ha bejelentené a válást? Ha az utóbbi, akkor miért?

2015. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nezd ha annyira szeretne, meg olyan szerelmes lenne beled akkor mar veled lenne:-)


Amikor 19 voltam beleszerettem egy akkor 35 eves pasiba, aki egy honap utan elhagyta a feleseget ertem ugy, h nem kertem, sot konkretan a pasink ontott el h uristen most mi lesz, hiszen a szuleimmel laktam:-)))


A dolog lenyege az, hogy ha igazan akarna akkor mar veled lenne.


33/N

2015. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!