Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért mond ilyet egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mond ilyet egy nő?

Figyelt kérdés

"kár hogy nem érzed azt amit én"


Mit akart ezzel mondani? Mikor rákérdeztem akkor nem árulta el mire gondolt. Csak beszélgettünk, én írtam neki mennyire szeretem és bevágta ezt a szöveget.


2015. máj. 17. 05:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Látod ez az internet hátránya többek között. Ha személyesen ismerkedsz, akkor látod, hallod a fontos dolgokat is. A "mit mond", csak ez tényező. A "hogy mondja" és a testbeszéd a virtuális világban rejtve marad. Pedig azok beszélnek a legvilágosabban.
2015. máj. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert fingott egyet.
2015. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a neten minden nagyon más. De akkor sem értem mit akart ezzel mondani.
2015. máj. 17. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez 1lanynal azt jelenti h o teged sokkal jobban..annyira h el se tudja mondani ezert orulne ha erezdned amit o :)
2015. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy élőszóban értenéd, hogy mit is akar. Az se biztos, hogy ő tudja, csak valami hiányérzete van.


A szokásos női érzelmi zsarolós taktika. A vérükben van.

Ő akar valamit. Ezt tőled várja. Oly módon, hogy meg tudja győzni magát, hogy ezt igazából te akarod, nem ő. Azt akarja, hogy próbálkozz, és majd ő "pontoz".


Az első néhány ilyen esetnél próbálkoztam. Szerintem nem lehet jól kijönni belőle. Vagy rossz pontokat kaptam, vagy rákapott az ízére, és folyamatosan ugráltatott.


Aztán taktikát váltottam és az első ilyen jelre, a fenti gondolatmenetem megosztása után, szakítást helyeztem kilátásba. Mindegyik azonnal visszavett, és utána csak félévente-évente próbálkoztak vele újra. De abbahagyni nem fogják. Bennük van, mint a férfiakban a vadászösztön.


Te ne próbálkozz ezzel. Ha jó lennél benne, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.

2015. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem bírom ha valaki ilyeneket ír,vagy mondja meg konkrétan mi a búbánatot jelent ez,vagy inkább ne mondjon semmit.
2015. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 10:21

B.sszameg, de utálom az ilyet. Gyerekes, béna. Lányok, rohadt irritáló ez ám, és ettől nem lesztek nőiesek. Tessék normálisan kezelni a másikat, és akkor lehet, hogy ti is csodák csodájára több áhított odafigyelést kaptok és nem kell annyit panaszkodni.

2015. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!