Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi fog ebből kisülni? 23L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog ebből kisülni? 23L

Figyelt kérdés

Én és az egyik haverom között erős vonzalom alakult ki. Maga a barátság is, amit ő kezdeményezett, szerintem részben emiatt alakult ki. Nálam ez az idők során szerelem lett. Ezzel eddig semmi baj nem lenne, csakhogy kapcsolatban él.


A kapcsolatunk elég bizalmas.


Akkor voltam hülye, mikor nem léptem ki ebből, de nem akartam elveszíteni. Állandóan közeledett felém, én meg egyre jobban beleestem.


Nemrég közölte, hogy jó lenne velem, ha nem lenne kapcsolata.


Én totál kibuktam, elkeseredtem. Persze ő ezt nem tudja.


Annyi baromság kavarog bennem. Főleg, ha eszembe jut a csaja, aki még gyerek, de ezek szerint ő is az...


Úgy érzem nem fogom ezen magam túltenni. Kivülről minden csicsás, senki nem mondaná meg, hogy van valami bajom, bár néha teljesen belefáradok, annyira szeretnék vele lenni, de közben tisztában vagyok vele, hogy jobb így nekem, mert nem rendes fiú.


De akkor is szeretem és nem kell más. Tudom, görénység, de megfordult a fejemben, hogy 'elcsábítom'. Volt olyan időszak, amikor egy pillanat lett volna és megvan a srác, de elb-sztam, mert nem vagyok gerinctelen.


Most meg mikor azt mondta, ha nem lenne csajom, teljesen úgy éreztem, hogy minden veszve, semmi remény.


Hiába vonzódik veszettül hozzám, ez már semmit sem ér és ezt képtelen vagyok elfogadni.


Olykor örökre össevesznék vele, de azt se bírnám ki, hogy végleg elveszítsem.


Mi akkor a jó megoldás? A kiút?

Nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy szükségem van rá. :(


2015. máj. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan szükséged van egy olyan alakra, aki ilyen bizalmas viszonyba keveredik egy csajjal akkor is, ha párkapcsolatban él? És olyeneket mond neki, hogyha nem lenne csaja, jó lenne vele, valamit csak a barátnőn múlik, hogy hogy "egy pillanat alatt" ne fektessék meg, mert neki nem lenne ellene kifogása? Akkor rajta, szabadítsd meg a kiscsajt tőle, úgyis megcsalja majd mással, ha veled nem, hiszen ilyen a pasi jelleme. Ő párkapcsolat mellett képzeli el a kavarást más nőkkel.. ha téged ez nem zavar, akkor pont megtalálta a zsák a foltját, tökéletes páros lehettek. Egyébként pedig jóérzésű és saját magát valamire becsülő nő egy ilyen "ha nem lenne barátnője, jó lenne veled" beszólásra inkább felhúzná magát, mert lealacsonyítónak érzi a gondolatot is, hogy egy ilyen megbízhatatlan, csapongó pasi legújabb trófeája legyen.. Ehhez képest te örülsz, hogy méltóztatott elfantáziálgatni rólad. Helyre kellene raknod az önbecsülésed és a barátod személyiségéről alkotott hamis, idealizált képedet.
2015. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Képzeld el, ha veled járna és ugyanezt csinálná a hátad mögött megint egy másik csajjal? Mit szólnál hozzá? Hűség? Ha megkapnád a pasit tegyük fel, sohasem lehetnél benne 100%-ig biztos,
2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...hogy nem teszi meg veled ugyanezt!


Bocsánat valamiért lemaradt a második fele.

2015. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.I.G ***** válasza:
0%
teljesen felesleges volt ennek a nőnek válaszolni szerintem a kérdezőt egy szóval lehet jellemezni.Úgy gondolom mindneki megtalálta a megfelelő jelztő.és a kérdezőt nem érdekli a másik kapcsolat sem a másik kislány a kérdezőt monom mindenkinek a fantáziájára bízom de konkértan egy szóval lehet az ilyet jellemezni.
2015. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 és #2. Sajnos ezzel teljes mértékben tisztában vagyok. Azon leszek, hogy teljesen leépítsem a fiút. Nem lenne áldás a bnőjének lenni, sosem éltem attól rettegve, vajon megcsal vagy sem a párom, de nem is szeretnék. Az nem élet. Szóval köszönöm. :)


#4 Én is tudnék mesélni a magadfajta besavanyodott, rosszmájú emberekről, akik más szemében a szálkát, de a sajátjukban még a gerendát sem veszik észre.

2015. máj. 19. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az 1 válaszadóhoz. Aki egyszer megcsinálja, többször megfogja...
2015. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!