Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy itt mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt mindenki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki kiír ide egy problémát, akkor mindenki rögtön azzal kezd, hogy a kérdező szakítson, dobja ki a másikat, stb. De minden kis piti dologra ez a válasz jön, ha a pasi ránéz egy másik nőre akkor "lapát, szakíts vele, találsz jobbat" és hasonló válaszok, ha a csaj sokáig volt bulizni akkor "tuti megcsal, szeretője van, hagyd el, szakíts". Volt itt egy kérdés, hogy a pasi nem dobta ki maga után a szemetet, erre is szinte mindenki a szakítást javasolta. Most komolyan, itt senki nem tud épkézláb tanácsot adni a szakításon kívül?
2015. máj. 20. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Az a probléma, hogy nekünk teszi fel a kérdését, és nem a párjának. Ezzel szerinted mi a probléma?
2015. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, ha valaki ide írja ki a párkapcsolati problémáját, és nem otthon beszéli meg a párjával, az már rég rossz. Egyébként én mindig megpróbálom a másik szempontjából is nézni a dolgot, a "beszéld meg, légy türelmes, és ha ennek ellenére se, akkor váljanak külön az útjaitok" híve vagyok. De általában jópár "megbeszélésen" már túl vannak addigra, mire ide kikerül a kérdés...
2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a problémák azért vannak hogy megoldjuk őket!
2015. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak az ir ilyeneket, aki egyszeru, mint a faék. Erdekes, nagyszuleim generacioja, szuleime is meg tudtak/tudjak javitani azt, ha elromlott/elromlik valami. Manapsag olyan egoista a legtobb ember, hogy azonnal kidobja a masikat, ha valami nem az elkepzelese szerint alakul.
2015. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az esetek többségében tényleg ezzel járnak a legjobban, legalábbis a leírás alapján. Tulajdonképpen nem is mi mondjuk ezt, hanem a kérdező, azzal, hogy kiírja ide a kérdést. Olyan nem létezik, hogy valaki nem képes a párjával beszélni, ha problémája van. Ha valaki akar, az fog megoldást találni rá. De ha nem akar, akkor kiírja ide, és várja mástól, hogy kimondja azt, hogy itt bizony nincs megoldás, szakíts vele. Azt mondjuk, amit hallani akarnak.
2015. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem nem feltétlenül az a "végstádium" ha valaki ide írja ki a kérdését. Lehet csak szimplán érdekli egy kívülálló véleménye, mert sokszor egy kívülálló sokkal ésszerűbb megoldást tud tanácsolni, mint az aki benne van a problémában. Szerintem ez még nem jelenti azt hogy ne tudnák megbeszélni a felek.
2015. máj. 20. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem a kívülállók jobban látják, mert nem elfogultak


anno nekem is hányszor írták mindig különböző kérdésemre, hogy hagyjam már el, nem tettem, a végén ő lépett le és nagyon meg is alázott.

2015. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert könnyebb a problémák elöl el futtni mint megoldani azokat
2015. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mert itt minden olyan súlytalan. Egy anonim, jellegtelen kérdező tollából fakadt szintén jellegtelen, üres, párszavas "karakter" sorsáról kéne dönteni. Nincs mélysége sem a személyeknek, sem a történetnek (ha mégis, akkor "tl;dr"). Nem konnekció semmilyen módon. Persze, hogy eldobálnák őket.
2015. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nincs konnekció*
2015. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!