Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátság vagy talán több is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlllllllllllllll kérdése:

Csak barátság vagy talán több is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, két és fel éve van egy olyan baráti kapcsolatom,amiről nem tudom eldönteni ,hogy van-e több barátsággal vagy nincs! Ez alatt az idő alatt sokszor veszekedtunk, volt hogy nagyon durván osszekaptunk de egy két hónap megszakítás után kibekultunk..ez így ment mindig...volt,hogy összejöttek,,de az nem tartott hosszú ideig,de meg is ugyan olyan jól beszélgetünk....de nem szeretne találkozni...neem tudom miért...mondhatni ,hogy se veled se nélküled kapcsolat...mit lehetne e ilyenkor tenni?
2015. máj. 20. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Többször elő szokott fordulni, hogy veszekedtek egymással, és te még járni akarsz vele? Ha együtt vagytok akkor úgy veszem ki, hogy egymás idegeire mentek, ilyenre nem lehet szerintem párkapcsolatot építeni, ha viszont a másik nincs ott, akkor meg hiányoztok egymásnak, hát szerintem ez egy barátság. Furcsa egy barátság, de lehet ez inkább ilyen testvér-kapcsolat jellegű, mert inkább a testvérek ilyenek egymással. Hát én valójában szeretem felcímkézni, besorolni valahova az embereket, és hát vannak nekem olyan emberek, akikkel úgy érzem, hogy nem vagyunk barátok, rokonok se vagyunk, meg szerelem sincs, meg semmi ilyesmi, mégis nagyon kellenek nekem, akkor ők csakis a testvéreim lehetnek. Nem a szó legszorosabb értelmében, de testvérek.
2015. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!