Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, lányok! Ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti tényleg megnézitek a férfiak kezét, körmeit ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Én nagyon adok a higiéniára, és ezalól pl.: a körmeim sem kivétel. Gondolom, nem csak ez számít nektek, de őszintén, mennyit jelent ez az ismerkedésnél?

2015. máj. 20. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a munka piszkos. Autószerelőként most szíven szúrom magam egy csavarhúzóval. Van 2 választásom. Vagy marad az ujjaimon a bőrömben valamennyi olaj, vagy megmosom minden szerelés után gázolajban, kosz nem marad, cserébe úgy kiszárad mint a sivatag, olyan lesz a kézfejem mint a smirdli+ büdös. Mivel mind a kettő undi, ezért jobb lesz magam szoktatni a magányhoz, vagy csavarhúzó.
2015. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#10 Vagy csak rajong az órákért?! Ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Már ami a nagyon drágának tűnőt illeti.


A páromnak ez az egyik hobbija és ne azért mert sznob lenne. Egyszerűen csak nagyon szereti az órákat.


Én a bringákat szeretem nagyon, meg a nyakláncokat.

2015. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

És ha sebhelyes a keze,meg furak a körmei nem mert ápolatlan hanem mert ilyen ?

akkor már alapból nem jön be ..

2015. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért szerintem egy szerelő esete is más, meg az is ha sebhelyes..


Engem a rágott köröm taszít leginkább. A kézfej nem érdekes. Az pedig észrevehető, én legalábbis észreveszem, hogy most épp olajos maradt valaki keze, mert bütykölgetett (akár szakma, akár hobbi miatt) vagy egyszerűen csak koszos és nem figyel oda rá.

2015. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A munka természetesen összepiszkolja az ember kezét, ha olyan az a munka. Ha vastag olajréteggel a körmöd alatt mész randira, akkor az rólad árulkodik. Nem kell hozzá 5 percenként kezet mosnod munkában, hogy este a randin jól mutasson, nem?:) Egyébként a kézkrém nagyon hasznos dolog, MINDEN fizikai munkát végző férfi ismerősöm használ! Ha valakinek "fura" a körme, az olyan adottságm amiről nem tehet. Szerintem nincs vele semmi baj, biztos nem lesz negatív pont, legfeljebb semleges. Én azt hiszem, tényleg csak az ápolatlan, töredezett, lenőtt, benőtt, koszos, lerágatott, megsárgult, gombás, stb. körmök lehetnek azok, amik visszariasztják a randipartnert. A korona pedig az, amikor ápolatlan kézen ékszer van!!
2015. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem az első dolog ha megnézem egy férfi kezét, hogy megnézem milyen szőrös, ugyanis imádom a nagy sötétebb szőrös férfikezeket. Nyilván a koszos köröm engem is zavarna, azért ennyi igényesség legyen egy férfiban. A körömrágás idegesít még.
2015. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
a körmeit éppen nem szoktam figyelni, bár az azért szemet szúr, ha 2 centi hosszú, sárga és töredezett :D de a kezét azért figyelem. főleg az ujjakat (nekem is a hasonlóak tetszenek nagyon, mint amit az egyik válaszoló belinkelt), és a csuklót. szeretem, ha egy férfinak vastag, erős csuklója van. megdöbbentően sok olyan pasit látni, akinek van kemény 6 centi átmérőjű csuklója, mint nekem. borzasztóan kiábrándító, pedig erről még kevésbé tehet, mintha autószerelőként olajfoltokkal jelenne meg (ami, a mellékelt magyarázattal már egyáltalán nem is zavarna).
2015. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

igeen

Gyengéim a szép férfikezek, a hosszú ujjak

(plusz tiszta köröm alap)

Én a cipőt is megszoktam, de más szempontból, ott a tisztaságot, meg a jelleget szoktam(pl. hogy mennyire kényes a cipője, mennyire tiszta-> az ilyen srácok ugyanúgy nem annyira szimpik mint a koszos, kitaposott edzőcipősök...persze nem csak ez alapján alakítok ki véleményt)

2015. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Töltsd ki ezt, kérdező (és egyéb srácok) pls. http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..
2015. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen imádom a szép kezet, a hosszú ujjakat és normál, (nem lerágott) körmöket.
2015. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!