Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Létezik olyan fiú, akinek ha van barátnője nem megy úgy végig az utcán hogy mindenkit megnéz és megjegyzéseket fűz hozzá? Akinek a barátnője a mindene és senki más nem jó számára és senki más nem érdekli? Aki ha azt mondja a barátnőjének, hogy ő az egyetlen akkor az úgy is van?

Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Lehet hinni olyan fiúnak, aki ezt mondja magáról, hogy ő ilyen (és a családja, barátai is ezt mondják róla)?



2015. máj. 21. 13:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, többek között ezért is lett vége egy 4éves kapcsolatomnak, a lány nem érezte, hogy harcolnia kéne azért, hogy megtartson :)
2015. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Létezik, ha Te olyan nagyon passzolsz számára és a rózsaszín köd vastagon betelíti az agyát, mert a mai világban minden csaj annyira jól tud kinézni hogy ehhez talán a hipnózis is kevés!
2015. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

nekem amikor nem volt barátnőm akkor sem néztem meg az utcán a lányokat :D most, hogy van, szintén nem nézem meg őket...általában gondolkodom/álmodozom így nem fér bele a bámészkodás :D max ha ismerőst látok őt nézem meg, beszélek vele, de általában a saját gondolataimmal elvagyok, nem nagyon nézek meg senkit jobban, max annyira, hogy ne menjek neki :)


22F

2015. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Na most.

Az szerintem teljesen normális dolog hogy megnézünk más nőket az utcán persze nem úgy h kigúvad a szemünk.

A megjegyzések már nem valók az tényleg sok.


De más viszont érdekelhet minket mint embert, abban sincs semmi rossz. Az egy dolog h a barátnőnk a mindenünk de azért kicsit gyerekes meglátás amit írsz.

2015. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Arról egy szóval nem írtam, hogy esetleg más lánnyal nem érezheti jól magát, esetleg nem lehetnek barátnői. Én csak arra kérdeztem rá, van e olyan, aki hűséges a barátnőjéhez nem csak testben, de "fejben" is és mint te írtad, nem úgy megy végig az utcán, hogy kigúvad a szeme.

2015. máj. 21. 19:32
 16/30 A kérdező kommentje:

#12-es!

Én nem mondtam, hogy szerintem csak én vagyok az egyetlen szép a világon, tudom, hogy vannak nálam milliószor szebbek, okosabbak, jobbak, de én szeretnék hinni abban, hogy igenis létezik még az a szerelem, ami nem csak addig tart amíg jön egy jobb...

2015. máj. 21. 19:35
 17/30 A kérdező kommentje:
11#es! Ha belegondolok, téged arra kért a barátnőd, hogy ne legyél annyira papucs, nem pedig arra, hogy más is tetsszen neked. Ez két külön dolog szerintem. Bár ki tudja, a mai lányok többségének már nem is kéne olyan fiú, amilyet én leírtam ...
2015. máj. 21. 19:40
 18/30 anonim ***** válasza:
Neked se csak egy faszi tetszik külsőre, amikor párkapcsolatban élsz, úgyhogy te se várd el. Egyébként hosszabb távon ilyen nem létezik, vagy nem egészséges gondolkodás. Onnan egyenes út a papucs lét.
2015. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#18-as ezt miből gondolod? Ismersz talán? Igenis, ha nekem van valakim nem tudok ránézni Úgy másra. Lehet, hogy izmos, lehet hogy látszik rajta, hogy milliomos, vagy jól tartja magát, de ezektől függetlenül nem érdekel. Úgy vagyok vele, hogy ott van és kész, mit kezdjek vele?!

Szerintem a papucs élet nem az amikor valaki hűséges testileg és gondolataiban is, hanem az, amikor hagyja eluralkodnia magán a nőt. Bármit mond a nő, azt kell tennie, nem mehet a férfi sehova, mert a nő azt mondta, soha nincs az, amit a férfi akar, stb...

De egy hűséges ember más, az nem papucs. (A hűséget nem arra értem, hogy már az is megcsalás lenne ha szépnek látna mást; hanem arra ha már érdekelné is az a személy, mint nő, esetleg le is feküdne vele, ha lenne rá alkalom.)

2015. máj. 21. 19:48
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne amit írsz, nem tudtál volna túllépni az előző kapcsolatodon, mivel nem vonzódnál más férfihoz.
2015. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!