Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Létezik olyan fiú, akinek ha van barátnője nem megy úgy végig az utcán hogy mindenkit megnéz és megjegyzéseket fűz hozzá? Akinek a barátnője a mindene és senki más nem jó számára és senki más nem érdekli? Aki ha azt mondja a barátnőjének, hogy ő az egyetlen akkor az úgy is van?

Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Lehet hinni olyan fiúnak, aki ezt mondja magáról, hogy ő ilyen (és a családja, barátai is ezt mondják róla)?



2015. máj. 21. 13:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Na igen, ha az előző kapcsolatomban lévő személy nem csalt volna meg többször is, akkor talán nem szerettem volna ki belőle. Talán ha nem hazudozott volna egyfolytában, nem döntöttem volna úgy, hogy ez így nem működik.
2015. máj. 21. 19:55
 22/30 anonim ***** válasza:
Tehát minden férfiba beleszeretsz, aki nem csal meg?
2015. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne sarkítsuk le ennyire:)

A kérdezőnek is fontos hogy bele tudjon szeretni, de emellett az is fontos hogy csak ő legyen az a nő aki miatt a férfi bármire képes:)

2015. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ezeket honnan szeded, de tudod előbb írtam le, hogy ha szeretek valakit, nekem csak ő van. Szerintem teljesen normális dolog, hogy ha valakit megcsalnak, nem tud úgy nézni a párjára, hogy 'Istenem, milyen jóképű, tökéletes pasi'.

Nem volt egyszerű tovább lépnem, de sikerült. Ami azzal járt, hogy másokban is megláttam a jót. És igen, rátaláltam valakire, akit sikerült megszeretnem annyi szemétség után és igen, csak Ő van számomra!

De nem is értem, miért magyarázkodok, hisz ez így működik. Ha egy kapcsolatnak vége, idő elteltével tovább kell lépni.

2015. máj. 21. 20:04
 25/30 A kérdező kommentje:
23#as válaszoló, köszönöm! Igen, teljesen így gondolom!
2015. máj. 21. 20:05
 26/30 anonim ***** válasza:

23-as vagyok

Miért keresel ilyen fiút, ha neked már megvan?

2015. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem keresek, csak kíváncsi voltam a véleményetekre. Említettem, hogy korábban megcsaltak többször is és hát az a személy is ezt vallotta magáról. Ezért is volt nehéz újra bíznom és hinnem és bevallom, vannak kétségeim. Párom mindig elmondja magától, hogy Ő tényleg olyan amit leírtam de már nagyon nehéz teljesen vakon bízni valakiben.
2015. máj. 21. 20:52
 28/30 anonim ***** válasza:
csak átver, csak kihasználja a puncidat
2015. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem kell senkiben sem vakon bízni:)
2015. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
#28-as, azért azt kétlem hogy kihasználna. Mindig ő keres, ő az aki jobban ragaszkodik és már 14 hónapja vagyunk együtt. Ha csak kihasználna, akkor vagy nagyon kitartó, vagy pedig én csinálok valamit nagyon jól ...
2015. máj. 21. 22:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!