Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő tök jól érzi magát egy nála kb.20 évvel idősebb férfival, mégse akar tőle semmit?

Figyelt kérdés

Munkakapcsolat van közöttük, a férfi annak a cégnek az ügyfele, ahol a nő dolgozik. Ha épp találkoznak, akkor a férfi időnként meghívja egy sütire, vagy kávéra. Mindketten szeretnek a másikkal beszélgetni. Munkahelyen kívül nem keresik egymást.

A férfinak felesége, gyerekei vannak. A nő is párkapcsolatban él.



2015. máj. 22. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Munkakapcsolatban azért lehet vonzó egy idősebb fél, mert tapasztaltabb, több mindent tud, ez vonzó lehet ha te is fejlődni, tanulni akarsz. Olyasmi, mintha felnézel egy tanárodra, inkább tisztelet, és egy kis rajongás-féle. Persze vannak kivételek is :)
2015. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ügyfél, házas, jóval idősebb. Felejtsd el ne fantáziálj róla, ennél szorosabbra ne fűzd a viszonyt mint a beszélgetés.
2015. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt nevezzuk baratsagnak. N
2015. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam így (többször is). Nem tudtam eldönteni, hogy szimpátia, szexuális vonzalom, vagy rajongás. Szerencsére lezárta ő. Nekem nem volt erőm, én sodródtam szépen befelé.


Tanácsot tehát nem is tudok adni, csak jelentkeztem, hogy nem vagy egyedül :)

2015. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :)

Egyelőre én is csak sodródom :P Aztán majd minden alakul a maga útján :)

2015. jún. 5. 14:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Régi a téma, de van az úgy, hogy két ember szellemileg teljesen egy hullámhosszon van, nemtől, kortól függetlenül. Nagyon-nagyon ritka, de van. És ha mindkettőnek kialakult élete van, olyanokkal, akiket szeret, akkor tudatosan elzárja a lehetőséget attól, hogy ebből más is legyen.

Nekem volt két ilyen barátom, én családos nő vagyok, igaz, nagyon koravén, az egyikük 50, a másikuk 33 évvel idősebb. Az idősebbik sajnos meghalt már.

Ez a művészvilágban történt. Soha semmi nem történt, sem szóban, sem gondolatban. Viszont szellemi, művészi, történelmi kérdésekről olyanokat beszélgettünk, amilyet ők is a saját bevallásuk szerint nem sok emberrel tudnak, sőt. Nagyon nagy szeretet volt/van köztünk, mint apa-lánya viszony. Senki sem hiszi el nekem, hogy így van, csak a férjem. Ő hallott beszélgetni velük, beszélgetett is velük rólam, és kb. 10 év alatt megértette, hogy ez miről szól.

De a te eseted nem ilyen, hiszen nálad kezdenek megjelenni a másfajta érzelmek is.

2016. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi történt veletek azóta?

2016. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!