Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jött el számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jött el számotokra a nagy szerelem érzése?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még sosem voltam úgy igazán szerelmes. Érdekel hogy hogyan ragad magával, mennyi idő alatt alakul ki ez az érzés.

2015. máj. 22. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
belenéztem a tükörbe
2015. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem az nem olyan dolog, mint a fogfájás, hogy egyszer csak a semmiből belenyilal. Az kialakul fokozatosan. Kinel lassan, kinél gyorsan. Embere válogatja.
2015. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan! Csak legyél nyitott és biztos eljön neked is!
2015. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idő? Nekem a legutóbbinál kellett 1 hónap, amíg nem értettem, hogy mit akarhat tőlem. Aztán beleszerettem, most meg nem tudok tőle, az érzéstől szabadulni, mert egy munkahelyen dolgozunk, nem vagyunk együtt. Rám a szerelem negatívan hat, romlik a teljesítményem, szórakozott, figyelmetlen vagyok, szóval sajnos azt kell, hogy írjam, nem szeretek szerelmes lenni. :(( A fiú teljesen az ellentéte annak, akiket eddig kerestem. Egyszerűen nem értem, hogy miért őt szemeltem ki.

Amikor majd valakire sokszor gondolsz egész nap, mit csinálhat, hol lehet, ha esetleg kétszemközt el is mosolyodsz magadban, akkor már jó irányba haladsz.

2015. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Többször is voltam szerelmes, de csak kettőre emlékszem, ami említésre méltó.

Először sokat találkozgattam vele, de csak át beszélgettünk meg hülyéskedtük. Akkor vettem észre, hogy szerelmes vagyok, mikor vége lett a nyárnak és nem bírtunk már találkozni. Járni nem jártunk pedig.

A második meg, mikor csak úgy látomásból ismervén egymást a buszállomáson vátottunk pár szót. Tetszettünk egymásnak. Sokszor hívott kávéra én meg elmentem hozá. Nem történt köztünk semmi, de nem kellet három nap és nem bírtam aludni, folyton csak ő járt a fejemben, a saplonos pillangók ott genyóztak a gyomromban meg minden ilyen. Na mondom én ebbe beleszerettem. Aztán csalódás, féjdalom, sírás, irigység, féltékenység követte. Nem bántam meg és nem fordultam ki magaból, mikor még megcsalva is voltam.

Ez utóbbi kialakult bennem három nap és négy hónapig tökéletes volt. Utána meg kb kettő hónap kellemetlenségek (nem igazán váltunk el szépen)

Most ott tartok, hogy nem is tudom, hogy akarok-e szerelmes lenni újra csak hát akkor meg mi értelme a kapcsolatnak? Hát nem sok. A mostani kapcsolatom ilyen. Nem érzek valami túl sokat iránta, de inkább a teherre tudnám hasonlítani.

Remélem tudtam segíteni valamit.

2015. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, vicces, de 11 éves voltam, volt egy nagyon jó fiúbarátom. Szép lassan alakult a dolog, eleinte azt sem tudtam, hogy ez szerelem, csak azt, hogy nélküle minden olyan üres. :) Vele pedig olyan jó, mintha megszűnne az idő és a tér, nyugalom van... :)

Akkor még kicsi voltam, és ártatlan, talán épp ez tette olyan széppé az egészet. Azóta ehhez fogható nem igazán volt, pedig már egy tizessel öregebb vagyok. :D

2015. máj. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondtam a srácnak, hogy nem szeretnék többet találkozni vele, mert kicsit hirtelen mentek a dolgok, aztán elkezdtem bőgni, mintha összefacsarták volna a szívem, annyira sokkolt a tudat, hogy akkor többet nem látom. Akkor jöttem rá, hogy belezúgtam :)
2015. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!