Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek egy ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen helyzetben, mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

A lényeg: Van egy lány aki tetszik, meg alakulgat(ott) is a dolog már, meg is beszéltük a következő találkozónkat. Viszont egy szomorú esemény közbejött, meghalt az egyik rokona. Így ugye ugrott minden mert hazautazott de írta, hogy ne haragudjak. Írtam neki, hogy részvétem és nem haragszom. (nem így 3 szóban de a lényege ez) Kérdésem az lenne, hogy ráírjak-e, hogy hogy van, meg ha bármi segítség kell akkor írjon vagy szóljon nyugodtan? (jó gondolom nincs jól, de azért mégsem teszek rá, hogy miújság vele mert érdekel és tényleg ha tudnék segíteni akkor az lenne az első dolgom)


Vagy nem lenne helyes zavarni ilyennel?


2015. máj. 24. 10:19
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Szerintem jó, ha ezzel ráírsz.
2015. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben engem nyugodtan zavarhatna egy srác. Jól esne gondol rám és a többi. :D
2015. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írok is neki.
2015. máj. 24. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj neki, csak ne legyen túl nyálas, ha akar, akkor úgyis beszélni fog neked róla. Én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb ilyen esetben inkább csak taszító az, ha túlságosan erőlteted azt, hogy neked bármit elmondhat stb. Elég neki pár szó, és ha nem akar ilyenekről beszélni, akkor hagyd rá.
2015. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok én sem belefolyni a dologba. Azért is csak annyit gondoltam, hogy érdeklődöm hogy van, meg ha bármiben tudok segíteni akkor segítek. Ha akar válaszol ha nem nem. Nem akarok se nyálas lenni sem tolakodó.
2015. máj. 24. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!