Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őt zavarja én meg legyek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt zavarja én meg legyek jó barátnő? Féltékenység. Többi lent.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt párommal, külföldre ment ki most. Katona, kiképzésre ment. Ma lett vége ugyan, de olyan görcs van a gyomromba, mert rangidősnek tűnik, és a csajok rá vannak cuppanva. Az elején nem zavart tényleg. Tegnap meg bejelenti hogy vagy 10 lány képet szeretett volna csinálni, mondtam egészségére. Azért kicsit szarul esett, mert múltkor viccelődve kérdezte hogy én hány pasival beszéltem. Mondtam egyel, jó barát szerintem és abszolút nem olyan dolgokról. Ezután lerakta a telefont, és besértődött. Én meg nem törődtem vele, mert mi ez már, hogy ő beduzzog én meg nyeljem le...

Sokat mesélte hogy ő volt amikor lányokkal jött ki, én meg inkább fiúkkal. De basszus...

Mit tehetnék? Csapjam fejbe egy könyvvel? .. :)



2015. máj. 29. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Látom, nincs gondotok......... Egyikőtöknek se!
2015. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ülsz?, esélyes vagy, hogy buktál előtte. Játéknak tűnt amit csinált, de kőkeményen a te beszédedre ment, hogy mennyire vagy hozzá őszinte.

Tehát mi következik ebből? van a kezébe rólad olyan, amit te nem szeretnél hogy legyen.


Hát ebből nehéz lesz kijönnöd.

2015. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
93%
utolsó: mi van a srác kezében? Az, h a lány beszélt egy jóbarátjával, aki történetesen pasi? Mivaaan??
2015. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

3 Ez a játék amit a kölök előadott, az tipikusan olyan játék, amikor az embernek van a kezébe bizonyíték dolgokra, de kíváncsi, hogy a társa mennyire őszinte hozzá.


Én is szoktam ilyet alkalmazni,és végignézni meddig megy el a hazugságban, annál akinél kell. Elég jól lehet látni.


Régi trükk ez..

2015. máj. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*utolsó: mi van a srác kezében?


Több mint amit a kérdező szeretne:D

2015. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? Miről hazudik a kérdező?
2015. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-asnak: nem értem tényleg mi lenne a kezében, amikor én őszinte voltam vele, és én tudok róla hogy ő sem kamuzott amikor csajokkal csinált képet mert láttam... :D Szóval semmi nincs a kezébe, egyszerűen nem értem hogy ő neki miért kell gyerekesen viselkednie, én meg legyek megértő angyalka :D
2015. máj. 29. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek ne csapd fejbe egy könyvvel, mert a könyv tuti nem érdemli meg (kivéve, ha a szürke ötven árnyalatáról van szó :D ) és a pasidat se. Szerintem ez csak egy apróbb összezörrenés volt. Csak arra figyelj, hogy nehogy nagyon féltékenykedős legyen. Egy fiúval, aki szigorúan csak barát nem bűn ártatlan témákról beszélgetni. Inkább örüljetek egymásnak. :)
2015. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!