Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hogy viselkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy viselkedtek ha oda vagytok egy nőért?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam hogy csak hülyít, vagy valóban kedvel? Pl volt, hogy egy srác kb 1,5 hónapig körülöttem pattogott kiszolgált, már már túlzás volt, kérés nélkül segített stb, mire megkedveltem egyik pillanatról a másikra elfordult tőlem a mai napig rosszba vagyunk. Van olyan példa, hogy csak selytettem hogy kedvel, majd évekkel később megtudtam hogy totál belém volt zúgva, csak nem mert közeledni, na ő szimplán kedves volt velem.
2015. máj. 29. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

főzök neki tejbegrízt.

Húú most éhes is lettem de inkább már megyek aludni hosszú volt a hét. ha gondood holnap gyere át és főzök neked is.

2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na én mintha magamat látnám elsőnél, fiú vagyok.

Ha megtetszik egy lány akkor így viselkedem, de ha nem reagál, vagy lekoptat akkor persze nem foglalkozom vele tovább.

Lehet ő is így volt veled, továbblépett és már nem érdekled :/

2015. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet, bár nem értem vad idegenért totál odalenni hogy lehet, körbeugrálni, pattogni neki, kiszolgálni, persze közeledni mint emberhez azt nem, hogy is várta hogy majd hanyatt dobom magam egy idegen ember pattogásán, mire megszeretem a természetét, meg le se ...
2015. máj. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!