Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is ezt mar elszurtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ezt mar elszurtam?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy van egy lany aki mar regota tetszik es ugylattam, hogy enis neki a jelekbol de nemleptem fele, mert baratja van. (lehet rossz a kapcsolatuk es megprobalta volna velem.) De en nem mentem oda hozza beszelgetni pedig sok alkalom volt, hogy melettem allt a munkahelyen 2-3 meterre es karbatett kezzel nezett hosszasan de nem szoltam hozza, mert mas baratnojere nem hajtok elven vagyok es az agyma gyozott a szivem ellen. De most, hogy ugy alakult, hogy nemlatom ot midnen nap mint idaig most jottem ra, hogy mennyire fontos nekem es most mar szeretnem jobban megismerni de lehet o mar nem akarja adott tobb eselyt fel even keresztul csak neztuk egymast de nem leptem. Lemondott rolam talan? Lanyok ti varnatok ennyit arra, hogy a srac aki tetszik lepjen?
2015. máj. 31. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy független lányt.
2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nekem o kell senki mas.
2015. máj. 31. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, hogy elmondd neki az érzéseidet. Utána is ráérsz sajnálni magad, ha nem jön össze, de legalább adsz egy esélyt, hátha mégis.
2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szúrtad el. Először is próbálj meg vele beszélgetni, közelebb kerülni hozzá,ismerkedni, hiszen semmiféle kapcsolatod nincs vele még. Aztán majd elválik....
2015. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat volt hogy beszeltunk 1-2 mondtatot parszor de az elhanyagolhato tobb mint fel ev alatt, azis meg olyan volt amit ugymond muszaly volt megbeszelni munka miatt nem ilyen hetkoznapi/ismerkedos temak.
2015. máj. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!